Çarşamba, 20 Kasım 2019
Şahin AKÇAP

Medya okur yazarlığı dersinin olumlu yansımaları


Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü seçmeli ders olarak planladığı Medya Okur Yazarlığı Dersi çalışmaların ürününü öğrencilerin bu derse gösterdiği ilgiyle almaya başladı.
Antalya Merkez İlköğretim Okulu öğrencileri bir medya görevlisinin sorumluluğunun bilincini ve ağır yükünü anlamak için Antalyaspor Kulübü Teknik Direktörü Mehmet Özdilek’i ziyaret edip namı değer Şifo Mehmet’e Antalyaspor’un bugünü ve yarınıyla ilgili sorular yönelttiler.Ve bu işi yaparken de bir gazetecinin iş ciddiyetinin ne kadar önemli olduğunu da anlamış oldular.
Aldıkları yanıtları ,çektikleri fotoğraflarla süsleyen öğrenciler emek dolu güzel çalışmayı okullarının internetteki sitelerinde de değerlendirdiler.
Öğrencilerin bir muhabir titizliğindeki çalışmasına köşemde yer verirken, medyanın ne denli önemli bir olgu olduğuna da dikkat çekmek istedim.

ANTALYA SPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ŞİFO MEHMET’LE RÖPORTAJ

MEDYA OKURYAZARLIĞI DERSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZ MEHMET ÖZDİLEKLE GÖRÜŞMÜŞLER VE TAKIMIN GELCEĞİ HAKKINDA BİLGİLER ALMIŞ, ARKADAŞLARIYLA PAYLAŞMIŞLARDIR.
ŞİFO MEHMET: ”ANTALYASPOR SÜPER LİGDE HAK ETTİĞİ PUAN SIRALAMASINDAKİ YERİNİ MUTLAKA ALACAKTIR.FUTBOLCU KARDEŞLERİME VE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYACAK TARAFTARLARIMIZA GÜVENİYORUM.”


Şahin AKÇAP

Diğer Yazıları

Yorum yap


Köşe Yazıları

""

Hasan TÜLÜCEOĞLU
Hasan TÜLÜCEOĞLU2019-09-19

""

Nevriye UĞURLUEL
Nevriye UĞURLUEL2019-10-17

""

Ramazan KALKAN
Ramazan KALKAN2019-01-23

""

Şahin AKÇAP
Şahin AKÇAP2019-09-05

""

Sevim AKDENİZ
Sevim AKDENİZ2019-10-21

E-bülten Gurubu

bize katılın ...