Pazar, 17 Kasım 2019
Şahin AKÇAP

K İ R

Düşünün...
Bu ülkede asırlık hizmet sunan ve uluslar arası yardım örgütlerinin yanına adını yazdıran Kızılay varken ona alternatif ( ! ) olarak ortaya çıkarılan Deniz Feneri bir yıldız gibi parlıyor.Yıldızı parlatan her kesimden yağan yardımlar ...Ancak onu incelediğinizde ucundan kıyısından muhafazakar partilerle ilişki içinde olduğunu görüyorsunuz.Birden Deniz Feneri’ne olan güveniniz yere düşen cam bardak gibi tuzla buz oluyor.
Hürriyet Gazetesi sayfalarına yansıyan haberde;Almanya’nın ,Deniz Feneri’nin yüzündeki maskeyi sıkı bir inceleme sonucunda düşürdüğünü iddia ediliyor.Haberin içeriğini değerlendirdiğinizde Deniz Feneri’nin kimlere ışık tuttuğunu görüp ülkemizde dönen dolaplardaki örgütlenmeye bir kez daha tanık oluyorsunuz.
Din ne yazık ki bizim gibi ülkelerde en kolay sömürü aracı olan değerlerden biri.
Hem ticari alanda, hem de politikamızda acımasızca kullanılmakta.Yimpaş’ta bu düşünce doğrultusunda gurbetçilerimizin emeğini,alın terini istismar etmiş ve tiksindiren gelişmeler günlerce medyanın gündemini oluşturmuştu.
Vatandaşlarımız gariban.
Allah,peygamber adı zikrettiniz mi; hemen ilgi alanınıza giren,dediklerinize inanan saflıktalar.Onları istediğiniz gibi örter,meydanlarda toplar,seçim vakti gelince de oyunu alabilirsiniz.
Peki bu sürecek mi?
Elbette ki hayır!
Bu böyle gitmez ve sömürü devam etmez!

Şahin AKÇAP

Diğer Yazıları

Yorum yap


Köşe Yazıları

""

Hasan TÜLÜCEOĞLU
Hasan TÜLÜCEOĞLU2019-09-19

""

Nevriye UĞURLUEL
Nevriye UĞURLUEL2019-10-17

""

Ramazan KALKAN
Ramazan KALKAN2019-01-23

""

Şahin AKÇAP
Şahin AKÇAP2019-09-05

""

Sevim AKDENİZ
Sevim AKDENİZ2019-10-21

E-bülten Gurubu

bize katılın ...