Çarşamba, 20 Kasım 2019
Şahin AKÇAP

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanından mektup var


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa Akaydın’dan kentimizin sorunlarıyla ilgili yazdığım yazılara yanıt aldım.Sevgili Hocamızın ilgili birimlere gerekli talimatlar vererek eleştirilerimizin olduğu sorunların çözüm bulacağını bildirmesi ben mutlu etti.Özellikle:Bu kent bizim vurgumu öne çıkararak, herkesi kentlilik bilincine davet ediyor.Vatandaş olarak duyarlı olmak zorundayız.

Olumsuzluklar karşısında görmezden gelmek, bana ne vurdumduymazlığına yatmak sorunları çözmez tam aksine karmaşıklaştırır, çözümden uzaklaştırır.Hocamdan ricam, kent sorunlarını içeren her haberi, yazıyı danışmanlarına takip ettirmesi ve spekülasyon mu, gerçek mi yönünde inceleme yaptırması.

Yaz ayının en sıcak günlerini yaşıyoruz. Gerek Büyük Şehir Belediyesinin sorumluluğundaki plajlarda ve gerekse kentin her sokağında, mahallesinde temizlik işlerinin sektirmeden yürütülmesi gerekiyor.Sorunları sadece Antalya’da yaşayan yerleşik bizler değil, dünyanın dört bir yanından ve ülkemizin her köşesinden gelen konuklarımız da paylaşıyor. Bu yüzden sorumluluğumuz iki kat daha artıyor.Akaydın Hocamın e posta iletisini değerli okurlarımla, özellikle:“Ne yazarsan yaz bunlara. Her şey vız gelip, tırıs gider. Ne anlar sosyal demokratlar belediyecilikten” Diyenlerle paylaşmak istiyorum.“Sevgili Şahin AKÇAP,Sizlerin eleştirileri bizler için çok önemli. Sizin de dediğiniz gibi BU KENT BİZİM.

Hepimiz kentimize sahip çıkmalıyız. İlginiz ve duyarlılığınız için teşekkür ediyorum.

Belirttiğiniz diğer eleştirilerinizi de ilgili birimlere aktarmış bulunmaktayım. En kısa zamanda çözüme ulaşacağından emin olabilirsiniz. Sevgilerimle...”Prof. Dr. Mustafa AKAYDIN

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı

Şahin AKÇAP

Diğer Yazıları

Yorum yap


Köşe Yazıları

""

Hasan TÜLÜCEOĞLU
Hasan TÜLÜCEOĞLU2019-09-19

""

Nevriye UĞURLUEL
Nevriye UĞURLUEL2019-10-17

""

Ramazan KALKAN
Ramazan KALKAN2019-01-23

""

Şahin AKÇAP
Şahin AKÇAP2019-09-05

""

Sevim AKDENİZ
Sevim AKDENİZ2019-10-21

E-bülten Gurubu

bize katılın ...