Çarşamba, 20 Kasım 2019
Şahin AKÇAP

Korkak ve şanssız Antalyaspor’a Kartal pençesi

Antalyaspor Kulübü yönetimi hiç vakit kaybetmeden radikal kararlar alarak Antalyaspor-Beşiktaş maçının sonucunun hesabını teknik kadroya sormalıdır.Hem de
ivedilikle!
Bütün avantajlar lehineyken,hazır 2-0 öne geçmişken, son on beş dakikada tarumar olacak bir takımın süper ligde ne işi var?
Avantajlarını sayalım mı?
Bir: Hava koşulları tamamen senin lehinde.Beşiktaş takımı oyuncuları yoğun bir nem ve sıcaklık ortamında saunaya girmiş gibi bunalırken...
İki : Seyirci elinden geldiğince,hançeresi yırtılırcasına desteklerken...
Üç :Her gün antreman yaptığın,patates tarlası görünümlü sahanda rakibin bocalarken.
Dört:Ve ilk yarıda iki altın golü bulmuşken bütün bu avantajları bir kenara bırakıp, kendi sahana çekilerek;korkak,ruhsuz,panik bir futbolu tercih edersen elbette Beşiktaş gibi yeni sezona kusursuz ve fırtına gibi hazırlanmış bir takımın önünde ve de kendi sahanda böyle çimlere gömülürsün.
Gelelim Beşiktaş Başkanı Demirören’e yapılan terbiyesizliğe.
Antalya Valimiz Sayın Yüksel:
-Tribünlerden yükselecek tek ses alkış olmalı!demiş ve biz Antalya’da yaşayanların,tüm futbolseverlerin alkışını almıştı.
Antalyaspor yalnızca bu yıl süper ligde oynayan bir takım değil.Yıllarca Akdeniz’i, Atatürk Stadyumunda temsil etmiş,Hasan Subaşı gibi efsane Belediye Başkanlarının Kulüp Başkanlığında her gittiği kente; dostluk,güzellik,sempati taşımış bir takımdır.
Sezonun ilk maçını kendi sahasında oynarken ve de Beşiktaş gibi bir takımı konuk ederken şeref tribünündeki konuklarına kendini bilmez,arlanıp utanmaz densiz birinin yaptığı hareket affedilmezdir.
Antalya Emniyet Müdürlüğümüz biliyoruz ki mutlaka bu tribün faresini ya da farelerini ve de holiganlarını bulup ortaya çıkaracak,yargının önüne dikecek,ibreti alem için bu tür taşkınlıklar yapanlardan hesap sorulacağının mesajını verecektir.
Ertuğrul Sağlam’ın, Antalya Atatürk Stadyumu için serzenişine gelince...
Yerden göğe haklı!
Atatürk Stadyumu da, Beşiktaş Kulübü Başkanına yapılan terbiyesizlik gibi hepimizi üzdü!...Süper Ligde oynamayı hak kazanmış bir takımın sahasını sezona hazırlayamayışının gerekçesi bile olamaz,olmamalı.
Kısacası hem uçup giden üç puana yazık oldu,hem de stadyumda olup bitenden sonra ciddi biçimde keyfimiz kaçtı....
Bu yazının özetine gelince.
Bence...Korkak ve bir o kadar şansız Antalyaspor üç puanı altın bir tepside Kara Kartal’a
sundu.

Şahin AKÇAP

Diğer Yazıları

Yorum yap


Köşe Yazıları

""

Hasan TÜLÜCEOĞLU
Hasan TÜLÜCEOĞLU2019-09-19

""

Nevriye UĞURLUEL
Nevriye UĞURLUEL2019-10-17

""

Ramazan KALKAN
Ramazan KALKAN2019-01-23

""

Şahin AKÇAP
Şahin AKÇAP2019-09-05

""

Sevim AKDENİZ
Sevim AKDENİZ2019-10-21

E-bülten Gurubu

bize katılın ...