Cuma, 6 Aralık 2019

Final Dergisi Dersaneleri Manavgat Şubesi açıldı

Manavgat ilçesinde, Final Dergisi Dershanelerinin şubesi açıldı. Açılışa, Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel,Genel Müdür Şevket Ertem, Serik Kaymakamı ve Manavgat Kaymakam Vekili Kaymakam Mehmet Aydın, Manavgat Belediye Başkanı Zeynel Şenol, İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla Çetin ile çok sayıda davetli katıldı.

Dershane olarak 25 yıllık birikimlerini Manavgat halkı ile paylaşmaktan mutluluk duyduklarını belirten Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel, Doğubeyazıt´tan Edirne´ye kadar yurdun dört bir yanında, aynı kalitede hizmet ve eğitimi sunmayı prensip edindiklerini söyledi.
Manavgat´da Antalya Şubesi´nden eğitimcilerin geldiğini kaydeden Taşel, ´´Antalya il birincisini biz çıkardık. Sektörümüzdeki kurumlarla birlikte Manavgat´ın kalite çıtasını yükselteceğiz´´ dedi.
Manavgat olarak bu yıl özellikle Orta Öğretim Kurumlar Sınavı´nda büyük başarıya imza attıklarını söyleyen Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla Çetin de, ´´Öğrenci, öğretmen ve veliden oluşan eğitimde başarı üçgenine artık dershaneler de eklenmiştir´´ diye konuştu.
Serik Kaymakamı ve Manavgat Kaymakam Vekili Mehmet Aydın ise Manavgat´ta özellikle eğitim olmak üzere her alanda ciddi bir markalaşma olduğunu kaydetti. Aydın, ´´Tüm kurum ve kuruluşlar, kaliteli hizmetleri ile Manavgat´taki hizmet sunumunu ciddi bir kaliteye taşımışlar´´ dedi. Eğitimle ilgili her türlü yatırıma her zaman destek verdiklerini belirten Manavgat Belediye Başkanı Zeynel Şenol da, eğitim yatırımları için 17 okul alanı tahsis ettiklerini söyledi. Final Dergisi Dershaneleri Manavgat Şubesi´nde, 20 derslik, 100 kişilik kütüphane, 62 kişilik sinevizyon salonu,
her katta rehberlik salonu ve kantin bulunuyor.
aa

Yorum yap