Cumartesi, 7 Aralık 2019
Esnaf Odası'ndan, 25 yılını dolduranlara Plaket

Esnaf Odası'ndan, 25 yılını dolduranlara Plaket

Kumluca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, Mesleklerinde 25 yılını dolduranlara kahvaltı vererek, plaket takdim etti.

Kumluca Esnaf Odası Başkanı Selçuk Çınar, ilçede 25 yıl emek verip, halâ çalışmakta olan esnaflara plaket vererek onurlandırdı. Kumluca Kalekule'de düzenlenen kahvaltıya, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selçuk Çınar ve yönetim kurulu üyeleri, Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Bayram İğneli, Esnaf ve Sanatkarlar, Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şaban Eren ve üyeler katıldı.
Selçuk Çınar kahvaltıda yaptığı konuşmada;"Biz esnaflar, ülkemizin, ilimizin ve Kumluca'mızın adeta lokomotifleri ve ekonomiye katkı sağlayan bireyleriyiz. Bizler ve sizler 25 yıl boyunca ve halada işine devam eden ustalarımız, ahlaktan, dürüstlükten ve kaliteden hiç ödün vermeden Kumluca'mıza hizmet etmekten son derece onurlu ve gururluyuz. Onun için, siz değerli üyelerimizle ve ustalarımızla bir kahvaltı programında bir araya gelip, hem tanışma ve hemde kaynaşma amacıyla bu toplantıyı düzenlemiş bulunuyoruz. Geride bıraktığımız 25 yıl anısına, siz değerli üyelerimize plaket takdim edip onurlandıracağız" şeklinde konuştu.
Çınar, "Maddi değeri az olsa da, bugünün anısına benim ve sizler için manevi değeri yüksek olan bu hediyemizi iyi bir yerde saklamanızı umarım. Değerli üyelerimiz, mesleğini bırakan ve mesleğine ilk günkü aşkla devam eden tüm ustalarımıza sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir hayat sürdürmeleri temennisi ile, Kumluca Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak bizlerin davetine icabet edip katılımlarınızdan dolayı şahsım, yönetim ve denetim kurulu adına teşekkürlerimi sunarım" dedi.
Kahvaltının ardından, 25 yılını tamamlayan esnaflara plaketleri takdim edilirken, hatıra fotoğrafı çektirildi.
Mehmet ALPTEKİN/KUMLUCA

Yorum yap