Cumartesi, 7 Aralık 2019
İkram Hizmetleri Öğrencileri ATSO Kemer Temsilciliği Ziyaret Etti

İkram Hizmetleri Öğrencileri ATSO Kemer Temsilciliği Ziyaret Etti

Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu İkram Hizmetleri Öğrencileri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Kemer temsilciliğini ziyaret etti.

Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu İkram Hizmetleri Öğrencileri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Kemer temsilciliğini ziyaret etti. Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk "Bugün aynı zamanda mesleğe başladığımda ilk öğrencilerimden olan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Kemer temsilciliği irtibat memuru Hüseyin Etçi'yi ziyaret ediyoruz. Ticaret yapmak isteyen iş kurmak isteyen öğrencilerimiz için fikir alışverişinde bulunmak için buradayız." dedi
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Kemer temsilciliği irtibat memuru Hüseyin Etçi ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Ziyaret sonrasında okul öğrencileri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası faaliyetlerinden ve özellikle eğitimlerinde yer alınması kararına varıldı. Hatıra fotoğrafı ile etkinlik sona erdi.

Yorum yap