Cumartesi, 7 Aralık 2019

Kepez’den ‘Sporcu Gençlik Buluşmaları’

Kepez Belediyesi’nin gençleri rol model alabilecekleri sporcularla buluşturan Projesi, ‘Sporcu Gençlik Buluşmaları’nın dördüncü sezon ikinci programı Kepez Ortaokulu’nda gerçekleşti.

Kepez Belediyesi, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kepez Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen ‘Sporcu Gençlik Buluşmaları’ devam ediyor. Gençleri rol model alabilecekleri sporcularla buluşturan proje, ‘Sporcu Gençlik Buluşmaları’nın dördüncü sezon ikinci programı Kepez Ortaokulu’nda gerçekleşti. Gençlerin sporcularla buluşturulduğu etkinliğe Kepez Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Yüksel Dorul ve Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Hakan Çatal katıldı. Kepez Ortaokul Müdürü Mehmet Emin Kuralay, gençleri sporcularla buluşturan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti. Müdür Kuralay, bu tür projelerin öğrencilerin gelişimi ve spora bakışı açısından son derece önemli olduğunun altını çizdi.
Öğrenciler sordu, sporcular cevapladı
Kepez Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Yüksel Dorul’da, Sporcu Gençlik Buluşmaları Projesi’nin amacının sporu seven destekleyen ve önemseyen bir gençlik yetiştirmek olduğunu vurguladı. Proje ortaklarıyla dört yıldır aynı şevk ve kararlılıkla sürdürülen projenin kendilerine büyük bir heyecan verdiğini dile getiren Kepezspor Kulübü Başkanı Hakan Çatal'da, gençlere, eğitim ve öğretime verdiği büyük destekten dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti. Kulüp Başkanı Çatal, projenin amacının gençlerin spora bakış açısını değiştirmek ve sporu gençlerin yaşam şekli haline getirmek olduğunu sözlerine ekledi. Konuşmaların ardından öğrenciler merak ettiklerini sordu, sporcular cevapladı.

Yorum yap