Cuma, 22 Kasım 2019

İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı İl Yönetim ve Disiplin Kurulu

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Yavuz Temizer yazılı basın açıklaması yaptı.

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Yavuz Temizer yaptığı yazılı basın açıklamasında şöyle dedi:
"Bildiğiniz üzere 26 Eylül 2019 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER Hanımefendi’nin takdirleriyle Antalya İl Başkanı olarak atandım. Geçen bir aylık süre zarfında mümkün mertebe parti yöneticilerimizle, kurucularımızla, belli sebeplerle uzakta kalmış arkadaşlarımızla, kırılmış gönüldaşlarımızla, yarınımızın teminatı gençlerle, genel başkanımızın en büyük destekçisi kadınlarla ve Meral AKŞENER sevdalıları ile bir araya gelmeye çalıştım.
Şehrimizin önde gelen sivil toplum örgütleri ve basın kuruluşlarını milletvekillerimiz ile ziyaret ettik. Bu arada ilçelerimizde üye kayıt kampanyalarımızı başlatarak üye sayımızı iki katının üzerine çıkardık.
Yaptığımız ziyaretler ve istişareler neticesinde bir il yönetim kurulu listesi oluşturdum. Bu listeyi hazırlarken tek hareket noktamız, Antalya’da birlik ve beraberliği en üst düzeyde nasıl sağlarız anlayışı oldu. İyilik mücadelesine ilk günden itibaren emek vermiş, çilesini çekmiş yol arkadaşlarımıza ulaşmaya özen gösterdim. Ancak bu kısa sürede herkese ulaşabilme ihtimalimin olmadığının da farkındayım.
Ulaşamadığımız, kapısına gidemediğimiz, istişare edemediğimiz her kim var ise de haklarını helal etmelerini diliyorum. Biz bu ateşi güzel ve halis niyetlerle yaktık. Niyet hayır, akıbet hayır diyerek çıktığımız bu yolun zor ve çetin olduğunu biliyoruz. Yeni il yönetimimizin gece gündüz demeden çalışarak Şubat ayında başlayacak kongreleri en sağlıklı şekilde gerçekleştireceğinden zerre tereddütüm yoktur. Antalyamıza ve partimize hayırlı olması temennisiyle, hepinize saygılarımı sunuyorum."

Yorum yap