Salı, 12 Kasım 2019
Üniversiteliler Kanyonu Gezdi

Üniversiteliler Kanyonu Gezdi

Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu İkram Hizmetleri bölümü öğrencileri Göynük Kanyonunu gezdi.

Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu İkram Hizmetleri bölümü öğrencileri Göynük Kanyonunu gezdi. Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk "Okulumuz turizme ara eleman konusunda oldukça başarılı bir okul. Yüksekokulumuz bünyesinde bulunan programlar öncelikle Kemer olmak üzere Antalya turizmine hizmet edecek ara personel yetiştiriyor. Bugün de Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu İkram hizmetleri programı öğrencilerimizle beraber Kemer turizmi için önemli yer tuttuğuna inandığımız göynük Kanyonunu ziyaret ediyoruz. Programımız içerisinde "Turizm Coğrafyası" dersinin en güzel işlenme biçimi olarak turistik değerlerimizi ziyaret ediyoruz. Coğrafyası ile alternatif turizm içerisinde yer alan Göynük Kanyonunu da ders kapsamında ziyaret ederek Türkiye'nin dört bir yanında gelen öğrencilerimize tanıtıyoruz. Neredeyse program öğrencilerimizin hepsi Antalya dışından geldi. " dedi.
Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu İkram Hizmetleri Programı öğrencileri ise Göynük Kanyonunu ziyaret etmekten çok mutlu olduklarını söyledi. Program öğrencilerin kanyon yetkililerinden bilgi alması ve kanyonu gezmesiyle sona erdi.

Yorum yap