Pazartesi, 21 Ekim 2019

"ANTALYALILAR DİKKAT! BUGÜN KARŞINIZA BİR YOBAZ ÇIKABİLİR"

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, Kaleiçi'nde yer alan Mevlevihane'de söyleşi yapacak olan Ömer Tuğrul İnançer ile ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı.

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, Kaleiçi'nde yer alan Mevlevihane'de söyleşi yapacak olan Ömer Tuğrul İnançer ile ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı.

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi:Mutasavvıf Yazar sıfatı taşıyan ama alakasız her konuda saçma sapan görüşler bildiren Ömer Tuğrul İnançer isimli şahıs, Kaleiçi’nde yer alan Mevlevihane’de
Valilik, Üniversite, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün desteğiyle söyleşi yapacakmış.
Kimdir bu şahıs, vakti zamanında neler söylemiş bir bakalım:
“Hamile kadınların sokakta gezmesi doğru değil”
Harf devrimini kastederek Meclis çatısı altında, “Bu ülkede inkilaplaştırma (köpekleştirme) yapıldı”
“Çalışan kadın ben kocama muhtaç değilim deyip yuvasını dağıtıyor. Kocasına muhtaç değil ama elin adamının patronunun hizmetinde olmayı haysiyetine uygun buluyor”
Bunu diyen Ömer Tuğrul İnançer'in kızının büyük bir şirkette kurumsal iletişim direktörü olarak atandığı haberleri, bu sözlerin üzerine manşetleri süslemişti.
"Hem evlenmem hem hamile kalırım diyenler var. Hürriyetmiş! Or...luğun adının hürriyet olduğu dünyaya tükürürüm"
''Eş yoktur, ben karımla eşit değilim''
İşte bu görüşleri dile getiren, gerici yobaz, Cumhuriyet ve kadın düşmanı bir isim bugün Antalya’da sözde eğitim ile ilgili bir söyleşi yapacak.
Diyeceğimiz tek bir şey var:
Bu şahıs önce kendini eğitsin, 2019 yılında yaşadığımızı, bilimin teknolojinin çağ atladığını, Ortaçağ’ın çok gerilerde kaldığını anlasın ondan sonra gelip ilim irfandan bahsetsin.
Kadın düşmanı bu gericinin söyleşisine destek veren kurumları, kadınlarımıza ve kız çocuklarımıza hesap vermeye davet ediyoruz!"

Yorum yap