Salı, 17 Eylül 2019
Aksu Ülkü Ocakları STK turunda

Aksu Ülkü Ocakları STK turunda

Aksu Ülkü Ocakları Başkanı olarak atanan Murat Üstün, Milliyetçi Hareket Partisi Aksu İlçe Başkanı Ahmet Bulut ve ocak yöneticileri ile birlikte Aksu Üretici Birliği Başkanı Turan Şahin'i ziyaret etti.

Aksu Belediyesi Binası'nda bulunan Aksu Kent Konseyi, Aksu Üretici Birliği ve Aksu Yörük Türkmen Meclisi çalışma ofisi'nde gerçekleşen ziyarette; daha önce ilçede Ülkü Ocakları bulunmadığını hatırlatan Ocak Başkanı Murat Üstün, sivil toplum örgütleri ile ortak projelere imza atmak istediklerini kaydetti.

Milliyetçi Hareket Partisi Aksu İlçe Başkanı Ahmet Bulut, Ülkü Ocakları'nınkurulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Vatan, Millet, Bayrak sevgisinin gençlerimize aşılanması için büyük bir eksikliğin giderildiğini belirtetek, “Biz teşkilat olarak gençlerimiz için elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

Aksu Üretici Birliği Başkanı Turan Şahin'de Ülkü Ocakları'nın Aksu'da kurulmasının, herşeyden önce sivil toplum örgütlerinin çoğalması ve aktif hale gelmesi açısından önemli olduğunu söyledi. Şahin, Kent Konseyi ve Yörük Türkmen Meclisi ile Aksu Ülkü Ocakları'nın,bölge kültürünü yaşatmak adına birlikte etkinlikler düzenlemesinden memnun olacağını söyledi.

Yorum yap