Salı, 17 Eylül 2019
KONGED’DEN MUHTEŞEM GECE

KONGED’DEN MUHTEŞEM GECE

Antalya’nın önde gelen sivil toplum kuruluşlarından KONGED, 6 Eylül akşamı AKM Perge salonunda düzenlediği lansman programıyla beşinci yılını coşkuyla kutladı.

Antalya’nın önde gelen sivil toplum kuruluşlarından KONGED, 6 Eylül akşamı AKM Perge salonunda düzenlediği lansman programıyla beşinci yılını coşkuyla kutladı. Esra SÖNMEZER'in sunuculuğunu üstlendiği geceye siyaset, ekonomi, cemiyet, medya ve spor dünyasından 500’ün üzerinde davetli katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Konged Yönetim Kurulu Başkanı Alihan KANSU;“ Bundan 5 yıl önce benimde arasında bulunduğum bir grup arkadaşımızla alışılagelmiş sivil toplum algısını değiştirmek, var olduğunu düşündüğümüz boşluğu doldurmak adına KONGED'i kurduk. Kurulduğu günden bu yana 400 den fazla etkinliği hayata geçirerek tabiri caizse bu anlamda rekor kırdık. Bizler hep birlikte gönül gönüle, hangi dünya görüşünden olursak olalım Konged çatısı altında ülkemiz ve yarınlar için eskisinden daha çok çalışacağız. Benim yol arkadaşlarım adına sizlerden ricam Konged hayallerimizi desteklemenizi bu dönemde de arttırarak devam ettirmeniz.
Bizler önümüzdeki süreçte yine sosyal ve toplumsal projelerle sizlerle olacağız. Ve sizleri iyi ki bende bu derneğin bir üyesiyim, bir parçasıyım dedirtecek işlere imza atacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Konged markamıza emek veren, destek olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Bizleri kırmayarak bu anlamlı gecede yanımızda olduğunuz ve 5. yıl mutluluğumuzu paylaştığınız için sizlere yürek dolusu teşekkürlerimi sunuyorum " diyerek sözlerine son verdi.

Geceye konuk olarak katılan Ali Şahin söylediği türkülerle konukları zaman zaman coşturup, zaman zaman duygulandırdı. Derneğin bir üyesi olan Günebakan da klip parçası "İnanamam" ile geceye renk kattı.

7 dalda ödül alan birbirinden özel isimler ise şu şekildeydi;
Sanat dalında başarı ödülü –Nusret DEMİR (Heykeltıraş)
Yılın Sporcusu –İpek TOMRUK
Yılın Öğretmeni - Emre DAYIOĞLU
Konged Vefa Ödülü - Neşet Ertaş ailesi
Sosyal Duyarlılık Dalında Başarı Ödülü –Haluk LEVENT
Yılın Markası –FAİRY

Yorum yap