Perşembe, 14 Kasım 2019
ATAY USLU: ZAFERLERİMİZ DAİMİ OLSUN, BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

ATAY USLU: ZAFERLERİMİZ DAİMİ OLSUN, BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementer Asamblesi Başkanı Atay Uslu 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlayarak bir mesaj yayınladı:

ATAY USLU: ZAFERLERİMİZ DAİMİ OLSUN, BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Uslu 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlama mesajında şunları söyledi:

"ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN...

Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile 30 Ağustos 1922’de Türk milleti, esaret kabul etmeyeceğini, bağımsızlığını asla terk etmeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir.

Bundan 94 yıl önce Dumlupınar’da atalarımızın destansı mücadelesi ve şehit kanlarıyla tescil edilen iradeye bugün de sahibiz.

MİLLETİMİZİN EMRİNDEYİZ...

Her daim Milletimizin emrindeyiz... Cumhuriyetimizi ilelebet payidar kılmak; ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine taşımak için birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam ediyoruz. Milletimizin refah ve huzuru için, ay yıldızlı bayrağımızın göklerde hür bir şekilde dalgalanması için çalışmaya devam edeceğiz.

Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı gönülden tebrik ediyorum.

ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE ŞÜKRANLARIMIZI ARZ EDERİZ...

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, tüm şehit ve gazilerimizi şükranla yâd ediyorum.
Saygılarımla....
Atay Uslu
Ak Parti Antalya Milletvekili

Yorum yap