Pazartesi, 23 Eylül 2019
Kemer Kaymakamı Karameşe’den Başkan Topaloğlu’na veda ziyareti

Kemer Kaymakamı Karameşe’den Başkan Topaloğlu’na veda ziyareti

Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Kayseri Kocasinan Kaymakamlığı’na atanmasının ardından Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na veda ziyareti gerçekleştirdi.

Kaymakam Mehmet Şirin Yaşar’ın görevden alınmasının ardından Manisa Gölmarmara Kaymakamlığı’ndan Kemer’e atanan Kaymakam Karameşe, yaklaşık olarak 6 aylık görev süresinde önemli işlere imza attı.

Eğitim, kitap, sağlık gibi konularda güzel projelere öncülük eden Karameşe, Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamenin ardından Kayseri Kocasinan Kaymakamlığı’na atandı.

Çarşamba günü Kemer’deki görevi sona erecek olan Kaymakam Karameşe, ilçede genelinde yaptığı veda ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Topaloğlu’na da bir ziyaret gerçekleştirdi.

Karameşe, ziyarette yaptığı konuşmasında, Kemer’de güzel anılarının olduğunu ve Başkan Topaloğlu başkanlığında belediye ile güzel işlere imza attıklarını söyledi.

Topaloğlu’na yaptıkları ve yapacakları önemli hizmetlerden dolayı teşekkür eden Karameşe, Topaloğlu’nu yeni görev yeri olan Kayseri Kocasinan’a her zaman beklediğini kaydetti.

Topaloğlu ise Kemer’e katkı katkılardan dolayı Kaymakam Karameşe’ye teşekkür etti.

Eğitim ve kitaplarla olan projelerinden dolayı Kaymakam Karameşe’ye ayrıca teşekkür eden Topaloğlu, “Kemer’de birçok projeye öncülük ettiniz. Kısa sürede Kemer halkının sevgisini kazandınız. Yeni görev yerinizde de başarılarınızın devamını diliyorum. Burada bir evinizin olduğunu unutmayın. Her zaman misafirimiz olabilirsiniz.” diye konuştu.
Kaymakam Karameşe’nin ziyareti sırasında Topaloğlu’na meclis üyeleri Emin Gül ve İsmail Aka da eşlik etti.

Yorum yap