Pazartesi, 23 Eylül 2019
İYİ PARTİ'YE KATILANLARA ROZET TAKILDI

İYİ PARTİ'YE KATILANLARA ROZET TAKILDI

Büyük çoğunluğunu MHP eski yöneticilerinin ve üyelerinin oluşturduğu vatandaşlar Antalya İYİ Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen törenle üyelik formlarını doldurup rozet taktılar.

Büyük çoğunluğunu MHP eski yöneticilerinin ve üyelerinin oluşturduğu vatandaşlar Antalya İYİ Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen törenle üyelik formlarını doldurup rozet taktılar.
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet AYDIN düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmasında önümüzdeki günlerde de gerek Antalya merkezde de gerekse ilçelerde de İYİ Parti’ye yeni katılımlar olacağının müjdesini verdi.

İYİ Parti’ye tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Antalya’da da büyük ilgi sürüyor. İYİ Parti Antalya İl Başkanlığında düzenlenen törende büyük çoğunluğunu MHP’li eski ve yeni yöneticilerin oluşturduğu aralarında eski Belediye Başkanınında bulunduğu isimler üye formlarını doldurarak rozet taktı.
GÜNEŞE AKIN SÜRÜYOR
İYİ Parti Antalya İL Başkanlığında düzenlenen törene İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Tuba Vural ÇOKAL , Antalya Milletvekili Feridun BAHŞİ ve yüzlerce Antalya’lı katıldı.
“Cesurların gücüne güç katmaya geldik”
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet AYDIN’ın Daveti Üzerine Katılan Mehmet Cahit TURHAN “Biz yıllarca yönetim kadrosu da dahil MHP’de görevler yaptık ancak Bahçeli’nin son konuşması üzerine İYİ Parti’de Vatan severlerin gücüne güç katmaya karar verdik.
Bahçeli’nin dediği gibi Ülkücüler kullanılıp bir kenara atılacak paspas değildir”dedi.
Eski Başkan ve Yöneticilerde aralarında
İYİ Parti’ye üye olanlar arasında eski Ülkü Ocakları başkanlığında görev yapmış, MHP’nin İl ve İlçe Yönetimlerinde bulunmuş, MHP’nin eski Merkez ilçe Başkanlarının ve Başkan yardımcılarının bulunması dikkatlerden kaçmadı.

Törende konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Tuba Vural ÇOKAL’da,” Tüm katılımcılara sayın Genel Başkanımız Meral AKŞENER’in selamlarını ve muhabbetlerini iletiyorum. Gücümüze güç kattığınız için İYİ Parti ailesi olarak sizlere teşekkür ediyorum. Vatan, Millet, Bayrak sevdalısı tüm vatansever vatandaşlarımıza kucak açıyoruz”şeklinde konuştu.
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet AYDIN’da , “ Bugün burada tarihe tanıklık ediyoruz. Bizler güneşin altında hep birlikte İYİ Parti şemsiyesi altında mücadele edip geleceğimiz olan evlatlarımıza yaşanabilir, içlerini ısıtacak bir ülkeyi miras bırakmayı yegane amaç edinmiş bir topluluğuz. Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER’in başlattığı kıvılcımla Güneşimiz gün geçtikçe daha fazla insanımızın içini ısıttı ve ısıtmaya devam edecektir. İYİ Parti Türkiye’nin umudu oldu, olmayada devam edecektir. Biz büyük bir aileyiz. Durmayacağız, bıkmayacağız,usanmayacağız, yorulmayacağız. Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER’i Cumhur Başkanı yapmak için gündüz oturmayacağız gece uyumayacağız. Bugüne kadar İYİ Parti için gecesini gündüzüne katan tüm kardeşlerime bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyorum. Aramıza yeni katılan cesur yürekli kardeşlerimede aramıza,yuvamıza, cesurlar hareketine hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yap