Pazartesi, 23 Eylül 2019
OTOMOBİL TUTKUNLARI AGORA’DA BULUŞTU!

OTOMOBİL TUTKUNLARI AGORA’DA BULUŞTU!

Agora Alışveriş Merkezi otomobil meraklıları için bu yıl Antalya’da bir ilki gerçekleştirdi. İlk kez çok kapsamlı Auto Show fuarını Alışveriş Merkezi içerisinde gerçekleştirmiş oldu.

Agora Auto Show 2019 adı altında 20 uluslararası otomobil markasının katıldığı fuarda, 2019 ve 2020 model araçları sergilendi. Agora Antalya Alışveriş Merkezi içerisinde 2-3-4 Ağustos 2019 tarihlerinde açık olan fuar ile Agora AVM ziyaretçileri hem merak ettikleri araçları gözlemlediler, hem de alışverişin keyfini çıkardılar.

Antalya’da Bir İlk Yine Agora AVM’de Gerçekleşti!
Agora Alışveriş Merkezi otomobil meraklıları için bu yıl Antalya’da bir ilki gerçekleştiren ve ilk kez çok kapsamlı ve araç markası bakımından çok katılımlı Auto Show 2019 fuarına ev sahipliği yaptı. Sergilenen 20 uluslararası otomotiv markasının yaklaşık 40 adet son model araçları alışveriş merkezinde otomobil severler ile buluştu. Otomobil meraklılarının Porsche, Audi, Mercedes Benz gibi sevilen markaların son modellerini yakından inceleyebildiği fuar yoğun katılım ile 2-3-4 Ağustos tarihlerinde 3 gün boyunca ziyaretçilerle buluştu.

Auto Show’a Gelen Geleceğe Yakından Baktı!
Günümüz ve Geleceğin otomobil teknolojilerinin sergilendiği Agora Auto Show 2019’u ziyaret eden otomobil meraklıları aynı zamanda alışveriş keyfini de ikiye katladılar. Alfa Romeo, Audi, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mercedes Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Suzuki, Toyota, Volkswagen markalarının son modellerinin yer aldığı Auto Show, 3 gün boyunca ücretsiz ziyaret edildi.

Yorum yap