Pazar, 22 Eylül 2019
ATAY USLU'DAN  KAŞ ÇIKARTMASI

ATAY USLU'DAN KAŞ ÇIKARTMASI

Ak Parti Milletvekili Atay Uslu ve Kaş belediye başkanı Mutlu Ulutaş projeleri masaya yatırdılar.

ATAY USLU KAŞ YATIRIMLARINI DEĞERLENDİRDİ
Ak Parti Milletvekili Atay Uslu ve Kaş belediye başkanı Mutlu Ulutaş projeleri masaya yatırdılar.

TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş ve Belediye Birim müdürleri ile toplantı yaparak, Kaş'a kazandırılması planlanan proje ve yatırımları değerlendirdiler.

BORÇ EDEBİYATI İLE ANTALYA'NIN 2 YILINI HEBA EDECEKLER

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu; yapmış olduğu açıklamada; "Kaş Belediye Başkanımız ve Müdürlerimizle sosyal, sanatsal, kültürel, mekansal, tarım ve turizm projelerimizi istişare ettik. Butik Turizmden, Organik Tarıma, Likya'dan, Yörük Kültürüne, Sahilden, Yaylaya Kaş'a önmeli hizmetler için çalışıyoruz. Seçimin ertesi günü çalışmaya başladık. "

ANTALYA'YA 2 YIL YATIRIM YAPMAMAK, ŞEHRE KÖTÜLÜKTÜR.

Atay Uslu muhalefete mensup bazı belediye başkanlarının açıklamalarını da eleştirerek şöyle devam etti: "Şimdi görüyorum bazı muhalefet Belediye Başkanları borç edebiyatı ile ihalesi yapılmış yatırımları iptal ediyorlar, hatta 2021'e kadar yatırım yapmayacaklarını ve 2021'de yatırımlara başlayacaklarını, bu kararı da da bir marifet gibi ifade ediyorlar. Bu nasıl bir marifet. Antalya'nın 2 yılını heba ediyorlar. Antalya canlı ve hızlı büyüyen bir şehir. Bir dakika bekleyecek vaktimiz yok, 2 yıl yatırım yapmamak bu şehre kötülüktür, şehri geri götürmektir."

MUTLU ULUTAŞ: SÖZ VERDİK YERİNE GETİRİYORUZ.

Mutlu Ulutaş'da seçim vaatlerini yerine getirmek ve Kaş'ın ihtiyaçlarını gidermek için çok hızlı çalıştıklarını ifade ederek: "Söz verdik ve yerine getiriyoruz. Seçildikten hemen sonra çalışmaya başladık. Gerek hükümetimizin destekleri gerek belediyenizin kaynakları ile güzel hizmetler sunacağız. İş makinesi kapasitemizi büyüttük, hem kırsalda hem de merkez de çalışıyoruz. Yol'dan altyapıya, otoparktan sanayi sitesine, kültürden turizme, tarımdan ticarete kadar her alanda Kaş'a yatırımlarımız olacak."

Antalya Milletvekili Atay Uslu daha sonra Kaymakam ve İlçe müdürleri ile istişarelerde bulunup sağlıktan eğitime kadar merkezi idare alanındaki hizmet ve projelerde istişare edildi.

Yorum yap