Pazar, 8 Aralık 2019

Altındağ’da ikinci etap başladı

Muratpaşa Belediyesi, altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin yol ve kaldırımlarını yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu kapsamda; Altındağ Mahallesi’nde ikinci etap çalışmalarına başladı

Muratpaşa Belediyesi; altyapı çalışmaları tamamlanan ve kullanıma bağlı tahrip olan yolları, projelendirerek yeniliyor. Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Altındağ Mahallesi’nde başlatılan ikinci etap çalışmaları kapsamında toplam 2600 metre uzunluğundaki 9 sokağın asfalt ve kaldırımını yenileyecek.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Altındağ Mahallesi’ndeki ikinci etap çalışmalarında ilk olarak eski asfaltı tamamen kazıdı. Altındağ Mahallesi 159, 166 ve 161 sokakları asfaltlayan Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; toplam 9 sokağın yollarını 3 bin 950 ton sıcak asfaltla kaplayacak.

Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin yol ve kaldırımlarını, program halinde yenilediklerini belirten Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Altındağ Mahalle’mizde ikinci etap çalışmalarına başladık. Yaklaşık iki haftada tamamlamayı planladığımız çalışmalar kapsamında 2 bin 600 metrelik 9 sokağın yol ve kaldırımlarını yenileyeceğiz” dedi.

Yorum yap