Cumartesi, 24 Ağustos 2019
Topaloğlu, Kemer'de yeni yollar için incelemelerde bulundu

Topaloğlu, Kemer'de yeni yollar için incelemelerde bulundu

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’e yeni parklar ve yollar kazandırmak için çalışmalara başladı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Bilici ve Gülsüm Bal, meclis üyeleri Emin Gül ve İsmail Aka, belediye birim müdürleri ile Kemer’de yeni yapılacak park, otopark ve yollar için incelemelerde bulundu.
Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler, Yeni Mahalle’de yıkılan muhtarlık binasının bulunduğu alandaki park yapım çalışmalarını inceleyerek, belediye personeline kolaylıklar diledi. Topaloğlu, Yeni Mahalle Muhtarlık Binasının yeni yeri için de yanındaki heyetten bilgiler aldı.
Yeni Mahalle Ahmet Çavuş Caddesi üzerinde bulunan derenin kapatılarak yol olarak Kemer’e kazandırılması için incelemelerde bulunan Topaloğlu, daha sonra aynı cadde üzerinde bulunan park ve otoparklar için de incelemelerde bulunarak gerekli makamlarla yazışmaların yapılması talimatını verdi.
Topaloğlu ve beraberindeki heyet, Kemer-1 girişindeki bazı otellerin arasındaki denize giden yolların düzenlenmesi ve yeni yolların açılmasıyla ilgili incelemelerde bulundu. Özellikle Palmet Otel yanındaki denize açılan yolun içerisinde bulunan göletin kurutulup doldurulduktan sonra vatandaşın hizmetine açılmasını istedi.
Halka en iyi hizmeti verebilmek için gerekli çalışmaların devam ettiğini açıklayan Topaloğlu, “Halka hizmet etmek için durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Vatandaşımız, denize ulaşmakta zorluk çekiyor. Bazı otellerin arasında yer alan yolların hali çok kötü. Kötü koku ve istenmeyen görüntüler var. Buraları temizledikten sonra yolların bakımını yapacağız ve halkın denize daha kolay ve refah içinde ulaşımını sağlayacağız. Kemer’de park ve otopark olarak görünen yerler var. Ama buralar işgal edilmiş durumda. Gerekli yazışmalar yapıldıktan sonra buraları tekrar Kemer’in hizmetine sunacağız. Kemer’i hak ettiği yerlere tekrar taşıyacağız.” diye konuştu. 

Yorum yap