Perşembe, 22 Ağustos 2019
DemirDöküm Antalya’daki iftar davetinde paydaşlarıyla buluştu

DemirDöküm Antalya’daki iftar davetinde paydaşlarıyla buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, Antalya’da düzenlenen iftarda bölgedeki tüm paydaşlarıyla bir araya geldi. DemirDöküm İzmir Bölge yöneticileri ve çalışanlarının katılımı ile gerçekleşen organizasyon 80 misafirin katımı ile gerçekleşti.

İklimlendirme sektörüne 65 yılda birçok ilki kazandıran DemirDöküm, Antalya’da düzenlediği iftarda bölgedeki tüm paydaşlarıyla buluştu. Yetkili satıcılar, servisler ve satış noktalarının yanı sıra davete DemirDöküm İzmir Bölge yöneticileri ile çalışanları katılım gösterdi. Antalya 7 Mehmet Restoran’da organize edilen iftar daveti 80 misafirin katılımı ile gerçekleşti.

11 ayın sultanı, bolluk ve bereketin, birlikteliğin, yardımlaşmanın, güzellik ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Mübarek Ramazan Ayı vesilesi ile düzenlenen organizasyonda tüm paydaşlarıyla bir arada olmaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten DemirDöküm bölge yöneticileri; uzun yıllara dayanan bu birliktelik sayesinde DemirDöküm'ün Antalya’da ve bölgede önemli başarılara imza attığını kaydetti. Satış öncesi, sırası ve sonrasında sağlanan kullanıcı deneyimi ve markanın gücüne duyulan güven için tüm katılımcılara teşekkür eden DemirDöküm bölge yöneticileri, Ramazan ayının ülkeye, Antalya’ya, DemirDöküm ve tüm iş ortaklarına bolluk ve bereket getirmesi dileklerini paylaştı.

Yorum yap