Pazartesi, 16 Eylül 2019
GELENEKSEL LIONS KULÜPLERİ ULUSAL SATRANÇ TURNUVASI AGORA AVM’DE YAPILACAK!

GELENEKSEL LIONS KULÜPLERİ ULUSAL SATRANÇ TURNUVASI AGORA AVM’DE YAPILACAK!

Açılışından bugüne gerçekleştirdiği etkinlikler ve sunduğu hizmetler ile Antalya’nın odak noktası olan ve spora verdiği önemle yola çıkan Agora Alışveriş Merkezi, Geleneksel Lions Kulüpleri Ulusal Satranç Turnuvasına ev sahipliği yapacak.

07 Haziran Cuma günü Ulusal A-B kategorileri ile başlayacak turnuva, 08-09 Haziran tarihlerinde Açık Yaş, Kadınlar, 7-8-9-10-11-12 yaş Genel ve Kızlar kategorisi ile devam edecek. Turnuvaya katılacak olan 800’ü aşkın satranç sporcusuna ev sahipliği yapacak olan Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nde Lions Kulüpleri, kazanan A ve B kategorisi finalistlerine altın, diğer kategori finalistlerine ise çeşitli ödüller hediye edecek.

Türkiye Satranç Federasyonu, TSF Antalya İl Temsilciliği, Antalya Lions Kulüpleri ve Agora AVM işbirliğiyle düzenlenecek Ulusal Satranç Turnuvada, A-B, Açık Yaş, Kadınlar ve 7-8-9-10-11-12 yaş olmak üzere toplam 16 kategoride yarışacaklar. Alışveriş merkezinde üç gün boyunca devam edecek organizasyona 800’ü aşkın satranç sporcusu katılacak. Şölen havasında geçmesi beklenen turnuva, 16 kategoride 7 tur olarak düzenlenecek.

Yorum yap