Pazartesi, 16 Eylül 2019
FHC’den muhteşem performans

FHC’den muhteşem performans

Fatih Haktan Coşkun Sahne Sanatları Akademisi, 29 Nisan Dünya Dans Günü’nü, hafta sonu ÖzdilekPark’ta muhteşem bir gösterisi ile kutladı. Renkli danslar, ziyaretçiler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı

Fatih Haktan Coşkun Sahne Sanatları Akademisi, 29 Nisan Dünya Dans Günü dolayısıyla ÖzdilekPark AVM’de iki gün dans gösterisi sundu. Salsa, Michael Jackson, hip hop, tango, bomba, lirik, kids şov ve finalde AVM ziyaretçilerinin de katıldığı grup dansı ile ziyaretçileri coşturan FHC dansları, uzun süre ayakta alkışlandı. Gösteride Türkiye Salsa Şampiyonu miniklerin performansı büyük beğeni kazandı.

ERKEN KUTLAMA YAPTIK
29 Nisan Dünya Dans Günü kutlamalarına erken başladıklarını belirten FHC Sahne Sanatları Akademisi kurucusu Fatih Haktan Coşkun, “Sahnede kısa sürede gördüğünü bu gösteri için dansçılarımız uzun süre hazırlanıyor. Büyük emek sarf ediyorlar. Dans demek enerji demek, mutluluk demek, sağlık demek” diye konuştu.

TANGO RESİTALİ
Dans gösterinin son bölümünde FHC kurucusu Fatih Haktan Coşkun ile partneri tango resitali sundu. ‘Büyümedim’ şarkısı eşliğinde sahne alan ikilinin kusursuz dansı, seyirciler tarafından pür dikkat izlendi.

Yorum yap