Pazar, 25 Ağustos 2019
Erasta Antalya’nın 6. Yıl Kutlamaları  Geleneksel “Çocuk Şenliği” ile Büyüyor

Erasta Antalya’nın 6. Yıl Kutlamaları Geleneksel “Çocuk Şenliği” ile Büyüyor

Kuruluşunun 6. yılını kutlayan Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya’nın geleneksel hale getirdiği “Çocuk Şenliği” başlıyor.

uruluşunun 6. yılını kutlayan Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya’nın geleneksel hale getirdiği “Çocuk Şenliği” başlıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 20- 23 Nisan tarihleri arasında tüm çocuklara ve her yaştan ziyaretçiye kapılarını açan şenlik, ödüllü yarışmalara ve bayram kortejine sahne olacak. Erasta AVM’nin doğum gününün de kutlayacağı şenlikte, 2.000 kişilik pasta kesilerek ziyaretçilere ikram edilecek.
Kuruluş yıl dönümünü geleneksel hale getirdiği bir “Çocuk Şenliği”ne dönüştüren Erasta Antalya, 6. yaşında birbirinden eğlenceli oyunlara, ödüllü yarışmalara ve sürpriz hediyelere kapılarını aralayacak. Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen şenlik bu yıl, 20-23 Nisan tarihleri arasında 13:00 -19:00 saatlerinde gerçekleşecek. Ödüllü çarkıfelek oyununa katılan tüm çocuklara sinema biletleri ve birbirinden eğlenceli oyuncaklar hediye edilecek. Etkinlik alanına kurulacak olan ve dev şişme kaydırak, oyun alanında 20-21-22 Nisan günleri saat 12:00 ile 20:00 arasında kayıt yaptıran tüm çocuklara ücretsiz sunulacak.
2.000 kişilik pasta kesilecek
23 Nisan Cuma günü saat 13.30’da başlayacak kutlamalar, Erasta AVM etkinlik alanındaki sahnede düzenlenecek. Kutlamalar, ilköğretim okullarından gelen öğrencilerin oluşturduğu kortej ile başlayacak. Kortej sonrası çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel bir gösteri sahneleyecek. Bayraklar ve balonlarla süslenen etkinlik alanında çocuklar ve çocuklu ailelere yönelik birbirinden renkli etkinlikler ve animasyonlar düzenlenecek. Şenlik, Erasta AVM’nin 2.000 kişilik yaş günü pastasının kesilmesiyle son bulacak. 23 Nisan Salı günü saat 16:00’da kesilen pasta, tüm ziyaretçilere ikram edilecek.

Yorum yap