Çarşamba, 19 Haziran 2019
GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN 6. YAŞI ANTALYA’DA KUTLANDI

GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN 6. YAŞI ANTALYA’DA KUTLANDI

11 Nisan 2013 tarihinde kurulan İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğünün kuruluşunun 6. yıldönümü Antalya'da kutlandı.

11-13 Nisan 2019 tarihleri arasında UNHCR işbirliğinde Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanlığı tarafından Antalya'da düzenlenmekte olan, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanlığı ve 81 Taşra Teşkilatı Personelinin katılımı ile gerçekleşen Sosyal Uyum Çalıştayında yapılan törene, Göç İdaresi Genel Müdürü Sayın Abdullah AYAZ, Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Sayın Dr. Gökçe OK, Uyum ve İletişim Dairesi Başkanı Sayın Dr. Aydın Keskin KADIOĞLU, İnsan Ticareti Mağdurlarını Koruma Dairesi Başkanı Sayın Osman KORAMAZ, İl Göç İdaresi Müdürleri ve İl Göç İdaresi Müdürlüklerinde yer alan Uyum ve İletişim Çalışma Grup Başkanları katıldı.
Çalıştayın öğleden sonraki oturumunun açılış konuşmasını yapan Göç İdaresi Genel Müdürü Sayın Abdullah AYAZ, konuşmasında, “Uyum Yılı ilan ettiğimiz 2019 yılında öncelikli hedefimiz topluma doğru bilgi ulaştırarak toplumumuz ve yabancılar arasındaki uyumu arttırmaktır. Bu süreç boyunca emeklerini esirgemeyen sizlere teşekkür ediyor, kuruluşumuzun 6. yılında sizlerle birlikte çalışmaktan gurur duyuyorum.” sözlerine yer verdi.

Yorum yap