Pazar, 22 Eylül 2019
ATAY USLU: CUMHUR İTTİFAKI BAŞKANLARINA DESTEK İÇİN SON ÇADIRA ULAŞACAĞIZ

ATAY USLU: CUMHUR İTTİFAKI BAŞKANLARINA DESTEK İÇİN SON ÇADIRA ULAŞACAĞIZ

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına Akseki'de devam etti.

"TOROSLARIN EVLATLARI SOROSLARIN EKLENTİLERİNE FIRSAT VERMEZ"
Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına Akseki'de devam etti.
TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 31 Mart Yerel Seçimlerine Cumhur İttifakı Akseki Ak Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Özkan ve Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel için Torosların zirvesi Akseki'de destek istedi.

TOROSLARIN ZİRVESİNDEYİZ
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Akseki'de İlk olarak Ak Parti İlçe teşkilatı üyeleri ile bir araya geldi, ardından Akseki pazarını gezerek esnafa hayırlı işler diledi, Torosların zirvelerindeki mahalleleri ziyaret etti.

Milletvekili Atay Uslu mahalledeki toplantılarda Toroslar'daki son köye, son yörüğe ulaşıncaya kadar çalışmaya devam ettiklerini anlatarak şöyle devam etti: " Aksekideyiz, Torosların zirvesindeyiz. Toroslarda her şey doğal, insanlar samimi, meyveler organik. Misafirlikleri de sofralarındaki ekmekleri de doğal. Toroslar'ın yaylalarındaki son çadıra da ulaşıyoruz. Dertlerine çözüm, sohbetlerine ortak oluyoruz. Anadolu burada, Cumhur ittifakının ruhu Toroslarda. Biz Torosların evladıyız ve Sorosları kalıntılarına, eklentilerine bu vatanı teslim etmeyiz. Torosların evlatları Soros'ların eklentilerine fırsat vermez... Türkiye güçleniyor, gelişiyor. Daha güçlü ve çok gelişmiş bir Türkiye için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde,
Hükümetimiz de, Belediyelerimiz de çalışıyor. Kalkınmış, markalaşmış, mutlu bir Antalya için Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımız ile çalıştık, sizlerin desteği ile çalışmaya devam edeceğiz... Antalya'da Menderes Türel, Akseki'de İbrahim Özkan ile durmak yok hizmete ve Gönül Belediyeciliğine devam. "

Milletvekili Atay Uslu sırasıyla Torosların zirvesindeki Dikmen, Sadıklar, Güzelsu, Çaltılıçukur, Pınarbaşı mahallerini ziyaret ederek vatandaşlar ile sohbet etti

Yorum yap