Perşembe, 17 Ekim 2019
Kumluca' da Bir İlk! Akşam Mitingi ve Bayrak Yürüyüşü...

Kumluca' da Bir İlk! Akşam Mitingi ve Bayrak Yürüyüşü...

Cumhur İttifakını oluşturan partiler olan Ak Parti ve MHP, bu akşam Kumluca'da gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Kumluca' da Bir İlk! Akşam Mitingi ve Bayrak Yürüyüşü...

Geçtiğimiz akşamki SKM'nde toplanan kalabalık sokaklara taşarken, geceye konuk olarak katılan Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu'da eşlik etti. Geceye katılan Ak Parti İlçe Başkanı Erol Uysal, Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven, MHP İlçe Başkanı Yücel Kaplan, Başkan adayı Hüsamettin Çetinkaya ve Milletvekili Atay Uslu birer konuşma yaptılar.
Cumhur İttifakının ortak adayı Çetinkaya, Yapacağı hizmetleri ve projeleri açıklarken; "Ulaşamadığımız kişilere selam götürün. Ulaşamadığım kişi ve ailelerin, yemin ediyorum seçimden sonra gönüllerini alacağım. Biz gönüller yapmaya geliyoruz. Ne söz verdiysek 19 yıldır yaptık, şimdide yapacaklarımızın sözünü veriyoruz. Kumluca'ya değer katacak projelerle, yıldızımızı parlatacak değerlerle, Kumluca'ya sahip çıkmaya geliyoruz" dedi.
Milletvekili Atay Uslu'da; "Belediyemiz ne söz verdiyse, bizde mecliste destekcisi olacağız. Cumhurbaşkanımızda bizimle birlikte olacaktır. Doğal afette gönderilen 20 milyon liranın aslan payını 7 milyon lira ile Kumluca almıştır. Ak Parti her zaman çiftçinin, üreticinin yanında olmaya devam edecektir. Millet İttifakı, Antalya Kepez'de seçilmesi garanti olan meclis adaylıklarına 5 tane terör sevici yerleştirmiştir. CHP ve İyi Partili vatandaşlarımıza sesleniyorum, teröre destek verenlere destek verecekmisiniz? Gelin hep birlikte yükselen Türkiye'ye sahip çıkalım" dedi.
Kumluca Seçim Koordinasyon Merkezi'nde bu akşam ilk defa "Gece Mitingi ve sonrasında Bayrak Yürüyüşü" yapılacak. İlçede bir ilk olacak olan bu uygulamada, Kumluca'nın caddelerinde bayraklı yürüyüş yapılacak. Saat 21:00'de yapılacak olan bu yürüyüşe, tüm vatandaşlar davet edildi.
Mehmet ALPTEKİN/KUMLUCA

Yorum yap