Perşembe, 17 Ekim 2019
KAŞ'TA KAR ALTINDA SEÇİM ÇALIŞMASI

KAŞ'TA KAR ALTINDA SEÇİM ÇALIŞMASI

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına kar, yağmur demeden devam ediyor.

TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu seçim çalışmaları kapsamında Kaş'ın Sütleğen ve Gömbe mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya gelerek, Cumhur İttifakı Ak Parti Kaş Belediye Başkanı Adayı Mutlu Ulutaş ve Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel için destek istedi.

AŞAĞIDA YAZ, YUKARIDA KIŞ

Yoğun kar yağışı altında geçen programlarda konuşan Atay Uslu, "Kaş İlçemizde aynı anda 4 mevsimi yaşıyoruz. Kaş'ın sahilinde insanlar denize giriyorken, şuan yaylasındayız kar yağıyor. Kaş ilçemizde sahili ayrı bir güzel, yaylası ayrı bir güzel. Hem sahildeki turizmcinin halinden anlayan, hemde yaylada çiftçimizin yanında olan Mutlu Başkanımıza destek istiyoruz. Antalya'nın her karışına hizmet eden Menderes Türel Başkanımıza güçlü bir destek istiyoruz. Mutlu İnsan Mutlu Şehir, Mutlu Kaş, Adayımız Mutlu Ulutaş. Kaş İlçemiz de Mutlu ile Kaş mahalleleri de Mutlu" dedi.

Milletvekili Atay Uslu bol bol kar fotoğrafı çekti, vatandaşlarla beraber kar altında Orman içinde yürüyüş yaptı...

Yorum yap