Perşembe, 17 Ekim 2019
MENDERES TÜREL DEMRE’DE GECE MİTİNGİNDE

MENDERES TÜREL DEMRE’DE GECE MİTİNGİNDE

Demre Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Demre Belediye Başkanı Adayı AK Partili Süleyman Topcu, ikinci seçim mitingini, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in de katılı ile Köşkerler Mahallesinde yaptı.

Gece yapılan mitingde binlerce kişi alanı doldururken, Ak Parti Milletvekili Atay Uslu da yer aldı. Belediye Başkanı Süleyman Topcu, miting için Demre'deki seçim ofisinden araç konvoyuyla yola çıkarken, yüzlerce araç trafiği kilitledi. Meşaleler ile karşılanan Süleyman Topcu ve Menderes Türel miting alanına sevgi gösterileriyle girerken, mitinge AK Parti İlçe Başkanı Ünal Arıkan, MHP İlçe Başkanı Mustafa Demirel, belediye meclisi üyeleri, yeni belediye meclisi üyesi adayları da katıldı.
Başkan Topcu’dan teşekkür
Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu, burada yaptığı konuşmasında, gece demeden, gündüz demeden, yağmur, çamur, sıcak, soğuk dinlemeden var güçleri ile çalıştıklarını ifade ederken, verdikleri destek için Demrelilere teşekkür etti. 31 Mart’ta zaferin Cumhur İttifakı’nın olacağını ifade eden Topcu, “Cumhur ittifakı kazanacak, Demre kazanacak” dedi.
Süleyman Topcu yaptığı konuşmasında “Bu zamana kadar ne yaptıysak hepsini sizlerle, sizlerin desteği ile yaptık. Modern bir kent olma yolunda ilerleyen Demre’mize yaptığımız hizmetlerden dolayı halkımızın yüzü güldükçe aldığımız şevk ve enerji ile, yenileri için daha hızlı adımlar atmaya çalışıyor, sizlerin bize olan güven ve teveccühlerinizi boşa çıkarmamaya çalışıyoruz. Bütün yapmış olduğumuz çalışmalarda bizlere güvenen, destek olan siz değerli Demreli hemşerilerimizin destek ve güveni ile Demre’yi sizlerle yönetmeye devam edeceğiz. Çıkmış olduğumuz bu yolda beni ve ekibimi yalnız bırakmayan sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu hizmetlerin Demre’mize gelmesinde büyük emekleri olan Başta değerli Cumhurbaşkanımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere tüm meclis üyelerime, muhtarlarıma ve çok büyük emeği geçen siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum’ dedi.
Menderes Türel: Demre’yi uçuracağız!
Demre’de yapıkları çalışmaları anlatan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, muhalefetin hayal bile edemeyecekleri projeleri hayat geçirdiklerini söyledi. Demre’ye hizmet için aştıklarını vatandaşın derdi ile dertlendiklerini söyledi. Türel “Biz sizin için çalışıyoruz. Biz sizin dertleriniz ile dertleniyoruz, sizin derdinize çözüm bulmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz, gayret gösteriyoruz. Topçu Başkan da uyumaz, bende uyumam. Önümüzde bir mahalli seçim var. Projelerimize devam ediyoruz. Bu projeleri önümüzdeki dönem kimin yapacağını çok iyi düşünmeniz lazım. Tarım destek projemiz ile eli nasırlı çiftçi kardeşlilerimize desteklerimiz olacak. Önce Demre diyoruz. Önce Antalya diyoruz. Önce Demre diyor iken, Süleyman Topçu Demre için, Menderes Türel Antalya için diyoruz”dedi.
“Demre’yi uçuracağız” da diyen Başkan Türel “Demre’mize havaalanı geliyor. Demre uçacak inşallah. Demreliler uçacak inşallah. Demre’ye havalimanını bizden başka yapabilecek var mı Allah aşkına?” dedi.
Türel: Bu gece 31 Mart’ta çok güzel bir zaferi işaret ediyor bize!
Program sonrasında görüşlerini aldığımız Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Muhteşem bir gece. Demre’de müthiş bir enerji ve moral var. İnşallah hayırlısı ile 31 Mart’ta çok güzel bir zaferi işaret ediyor bize ”diye konuştu.
Temel atma töreni
Program sonunda Menderes Türel, Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu ile beraberindekiler ile Gürses, Davazlar, Yavu, Hoyran Mahallelerinin sulama suyu temel atma töreni gerçekleştirdiler ve ardından seçim ofisine geçerek partililer ile bir araya geldiler.

Yorum yap