Pazartesi, 14 Ekim 2019
TOPCU’DAN GECE MİTİNGİ

TOPCU’DAN GECE MİTİNGİ

Demre’nin Ak Parti ve MHP’nin Cumhur ittifakı adayı olan mevcut başkan Süleyman Topcu, ilk mitingini Beymelek mahallesinde yaptı.

Demre’nin Ak Parti ve MHP’nin Cumhur ittifakı adayı olan mevcut başkan Süleyman Topcu, ilk mitingini Beymelek mahallesinde yaptı. Yüzlerce Konvoy halinde Beymelek Mahallesine ulaşan Başkan Topcu’nun mitingine binlerce kişi katıldı. Konvoy nedeniyle trafik sıkışırken, miting alanında vatandaşlar Süleyman Topcu’ya sevgi selinde bulundular. Alanda yer bulmayan vatandaşlar çatılara çıkarak Topcu’ya sevgi gösterisinde bulundular.
Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından Başkan Topcu, meclis üyesi adaylarını tanıttı, Ak Parti Ve MHP Demre ilçe Başkanlarına ve gösterilen ilgi için vatandaşlara teşekkürlerini sundu.
Cumhurbaşkanımızın desteği tam, teşekkür ediyorum!
Daha Demre’de yapacak çok işlerinin olduğunu söyleyen Başkan Süleyman Topcu, “ Yarım işlerimizi tamamlamak istiyoruz. Yarım kalan Limanımızın hayata geçmesi, Cumhurbaşkanımızın söz verdiği 3.havalimanının hayata geçmesi, Finike’den, Demre’den Kaş’a kadar yolumuzun daha iyi hale getirilmesi için sahil yolumuzu yapmak için tekrar adayız. Bunlar bölgemiz ve bölge turizmimiz için son derece önemli. Soğulsun Cumhurbaşkanımız destekleri ile inşallah bir dahaki döneme tam anlamlıya dört dörtlük bir şehir için var gücümüzle tüm ekip olarak çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Çok güzel hizmetler yaptık!
Dördüncü dönemde hizmet aşkı ile çalışmalara devam edeceklerini de dile getiren Başkan Topcu, “ Belediye Başkanlığı görevime vatandaşlarımızın isteği ile 2004’de başladım. Sağ olsunlar vatandaşlarımız bize bu yetkiyi veriyorlar. Çok güzel hizmetler yaptık. Çok ciddi çalışmalara imza attık. Sel Köşkerler bölgemizi adeta eser almıştı. Bu sorunu yaptığımız tünel ile çözdük. Yine Çevreli Mahallemizde sele karşı büyük bir tünel yaptık. Yüksekokulumuz hayata geçti. Okullarımıza yardımlar yaptık. Hastanemizi yaptık. Bu bakımdan yerel yönetim olarak hükümetimiz ile berber çalışarak güzel işlere imza atıyoruz” dedi.
Eğer bizim neler yaptığımızı merak edip bir araştırıp bakarlarsa Demre’ye ne kadar çok hizmet bıraktığımızı görürler!
Girdikleri tüm seçimlerde kavgasız ve gürültüsüz bir seçim geçirdiklerini ve seviyeli bir seçim için ne gerekiyorsa yaptıklarını da dile getiren Süleyman Topcu, “ Ben ciddi bir esnaf ve ciddi bir siyasetçiyim. Çocukluğumdan beri siyasetin bizzat içindeyim. Üç dönem başkanlık dönemimde hiçbir siyasi pati ile en gücük bir sıkıntımız olmadı. Çünkü Süleyman Topçu’nun olduğu yerde kavga olmaz. Rakip adayın ‘Demre’de bir şey yapılmamış, üretilmemiş’ sözlerine tabii ki tepki ve cevabımız olacaktır. Karşı adayımız daha iki aydır Demre’ye geldi. Tabii ki bizim neler yaptığımızı görmemiştir ve bilmemesi de doğal. Eğer bizim neler yaptığımızı merak edip bir araştırıp bakarlarsa Demre’ye ne kadar çok hizmet bıraktığımızı görürler. Demre halkımız seçimlerde kimi seçeceğini, kime yakın oluğunu çok iyi biliyor. Biz gerçekten diğer aday arkadaşımıza da başarı dileklerimizi yolluyoruz. Ebetteki herkesin Belediye başkanı olmaya hakkı var. Ama kavgasız ve gürültüsüz yalansız dolansız hedeflere varmak gerekiyor. Seçimden sonra yine biz bu ilçede yaşayacağız. Hep beraber yaşayacağımızı unutmamak gerekiyor. Kavgadan tarafa değil her zaman barıştan yanayız” dedi. ( Halil ÖNCÜ-DEMRE )

Yorum yap