Çarşamba, 17 Temmuz 2019
 VODAFONE FREEZONE’DAN ÜNİVERSİTELİLERE TÜRKİYE’NİN YENİ GENÇ SESİ OLMA FIRSATI

VODAFONE FREEZONE’DAN ÜNİVERSİTELİLERE TÜRKİYE’NİN YENİ GENÇ SESİ OLMA FIRSATI

Vodafone FreeZone, Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek üzere bu yıl ikincisini düzenleyeceği “Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”na başvurmak isteyen üniversiteliler için Son Ses Kayıt Odası kuracak.

VODAFONE FREEZONE, “SON SES KAYIT ODASI”NI ÜNİVERSİTELİLERİN AYAĞINA GETİRECEK
Vodafone FreeZone, Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek üzere bu yıl ikincisini düzenleyeceği “Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”na başvurmak isteyen üniversiteliler için Son Ses Kayıt Odası kuracak. Öğrenciler, İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Yerleşkesi ve Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi’nde kurulacak Son Ses Kayıt Odası’nı kullanarak kendi videolarını kaydedecek ve Acunn.com/FreezoneSonSes üzerinden bu videoları yükleyip yarışmaya başvurabilecek.

Vodafone’un gençlik markası Vodafone FreeZone, hayalinde müzik olan ve sesini geniş kitlelere duyurmak isteyen genç yeteneklere destek olmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone, Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek üzere bu yıl ikincisini gerçekleştireceği “Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”na başvurmak isteyen üniversiteliler için Son Ses Kayıt Odası kuracak. Öğrenciler, İstanbul’da 3 farklı üniversitede kurulacak Son Ses Kayıt Odası’nı kullanarak kendi videolarını kaydedecek ve Acunn.com/FreezoneSonSes üzerinden bu videoları yükleyip yarışmaya başvurabilecek.

“Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”na özel olarak kurulacak Son Ses Kayıt Odası, 13-15 Şubat tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi’nde, 18-20 Şubat tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Yerleşkesi’nde ve 25-27 Şubat tarihlerinde Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi’nde üniversitelilerin kullanımına açık olacak.

Vodafone FreeZone olarak gençlerin ortak tutkusu müziği sahiplendiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz ‘Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması’ ile gençlerimize ‘Türkiye’nin yeni genç sesi’ olma konusunda fırsat eşitliği sunuyoruz. Gençlerin ünlü isimlerden koçluk alabilecekleri, profesyonel ekipmanlar ve orkestra desteğiyle yeteneklerini sergileyebilecekleri ve seslerini YouTube aracılığıyla milyonlara duyurabilecekleri yarışmamızda, ön eleme, yarı final ve final aşamalarından oluşan heyecan dolu bir süreç bizleri bekliyor. Yarışmamıza başvurmak isteyen gençler için İstanbul’da 3 farklı üniversiteye Son Ses Kayıt Odası’nı getiriyoruz. Öğrenciler, bu kayıt odasını kullanarak kendi videolarını kaydedip yarışmamıza kolayca başvurabilecek. Müziğe gönül vermiş tüm üniversiteli gençleri Son Ses Kayıt Odası’nı kullanarak yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz.”

Büyük final Mayıs’ta

“Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”na bu yıl da sadece online ortamdan başvuru yapılacak. Gençler, akıllı telefonlarını kullanarak ya da herhangi bir görüntülü kayıt cihazıyla şarkılarını kaydettikten sonra Acunn.com/FreezoneSonSes üzerinden videolarını yükleyip yarışmaya başvuracak. Tarık Sezer ve ekibi tarafından yapılacak ön eleme sonrası belirlenen 30 genç ses, FreeZone Stüdyo’da koçluk alacak ve performanslarını sergileyecek. Her biri 15 kişiden oluşan 2 ayrı jüri takımına ayrılacak olan bu gençlerin koçluk, tanışma ve performans videoları hem Acunn.com/FreezoneSonSes sayfasında, hem de FreeZone YouTube kanalında yayınlanacak. Acunn.com/FreezoneSonSes üzerindeki performanslar için halk oylaması ve jüri özel puanı ile eleme yapılmasının ardından toplam 10 finalist belirlenecek. Mayıs ayında yapılacak ve FreeZone YouTube ile TV8,5 kanallarından canlı yayınlanacak büyük finalde halk oylaması ile Türkiye’nin yeni genç sesi seçilecek. “Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”nın jüri üyeliğini Buray ve Simge yapacak.

“Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması” hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için www.acunn.com/freezonesonses adresi ziyaret edilebilir.

Yorum yap