Salı, 23 Temmuz 2019
TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI’NDAN İZMİR ÇIKARMASI

TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI’NDAN İZMİR ÇIKARMASI

Kemer’den Fethiye’ye uzanan bölgede yer alan TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı, İzmir’de tanıtım gezilerine katılıyor.

7-10 Şubat tarihleri arasında İzmir’de İzmir BTK’nın ev sahipliğince gerçekleşen gezilerin ilk gününde Çeşme, Alaçatı ve Urla bölgeleri gezildi. Gezide TÜRSAB acente temsilcileri hem bu bölgeleri daha yakından tanıma fırsatı yakaladılar hem de çektikleri fotoğraf ve videoları bol bol sosyal medya adreslerinden paylaştılar.
İzmir tanıtım gezilerine Batı Antalya Bölge Başkanlığının yanı sıra, Batı Akdeniz, Orta Karadeniz ve Batı Karadeniz BTK’ları da katılıyor.
İzmir bölgesinde turizm noktalarında değerli olan bölgelere tanıtım gezileri düzenlendiğini dile getiren TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin, programlarda ve gezide üyeleri bir an olsun yalnız bırakmazken,“Antalya’dan Batı Antalya Bölgesi olarak yaklaşık 80’e yakın acente ile İzmir’e geldik. Arkadaşlarımız ile birlikte buradayız. Bu geziden acenteci dostlarımız oldukça mutlu. İzmir bölgesinde turizm noktasında değerli olan bölgeleri yakından tanıyoruz. TÜRSAB Başkanımız Sayın Firuz Bağlıkaya’da İzmir’de bizlerle olacak ve gala gecesine katılımları olacak”dedi.
Yoğun olmayan kış döneminde tüm TÜRSAB üyeleri arasında kaynaşmanın sağlanmasının amaçlandığı gezilerden memnun olan bölge acente temsilcileri de teşekkürlerini sundular.
Öte yandan Acenteciler Gezi programları sonrası İzmir Hilton Hotel’de TÜRSAB Genel Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın da katılacağı gala gecesinde bir araya gelecekler.
Halil ÖNCÜ ( İZMİR )

Yorum yap