Salı, 23 Temmuz 2019
Bircom 8. kez Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında

Bircom 8. kez Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında

Bircom, Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2018 Programı’nda yer aldı.

2006 yılından bu yana düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 8. kez yer alan Bircom, telekomünikasyon sektöründeki tecrübesini yenilikçi yaklaşım ve hizmet politikasıyla destekleyerek büyümeyi sürdürüyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunan Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2018 Programı’nın sonuçları açıklandı. Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yarıştığı programda Bircom 8. kez Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında girmeyi başardı. Bu yıl 13.’sü hayata geçirilen program, Türkiye’nin dijital ekosisteminin gelişmesinde öncü rol üstlenen kurumların bilinirliğinin artmasını sağlarken, kurumlara Türkiye’yi yurt dışında da başarıyla temsil etmeleri için destek oluyor.

Teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektörlerinde yer alan şirketlerin son 4 yıldaki net satışlarındaki büyüme oranlarına göre belirlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda yer alan şirketler, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA Fast 500 Programı’na da aday oluyorlar.

Deloitte Teknoloji Fast 50 2018 Programı’nda, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Kuruluşları arasına giren Bircom, 2007-2012 arasında üst üste 5 kez olmak üzere, toplam 8 kez programda yer almayı başardı.

Bircom CEO’su Can İlkhan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “2007-2012 yılları arasında üst üste 5 kez yer aldığımız Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 8.kez yer almanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sürdürülebilir başarı ve kalıcı değer anlayışımızı yenilikçi vizyonumuzla birleştirerek hareket ederken, ülkemizin tüm teknoloji ekosistemiyle bir bütün olarak yarınlara koşmasına destek vermeyi amaçlıyoruz” dedi.

Programa katılmak isteyen şirketlerin faaliyet gelirlerinin son 4 yıl içinde ilk yıl en az 50.000 Euro, son yıl ise en az 1 Milyon Euro olması ve merkezlerinin Türkiye’de bulunması gerekiyor.

Yorum yap