Cumartesi, 24 Ağustos 2019
TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI’NDAN TANITIMA DESTEK!

TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI’NDAN TANITIMA DESTEK!

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı 7 numaralı yönetim kurulu toplantısını Kaş’ta gerçekleştirdi.

Olağan toplantılarını bölgenin çeşitli yerlerinde düzenleyen TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı 7 numaralı yönetim kurulu toplantısını Kaş’ta gerçekleştirdi. TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin’in Başkanlığında gerçekleşen toplantıda yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte bölge tanıtımı gündeme alındı.
Kemer Kaymakamı Ulaş Akhan, Kaş Belediye Başkanı Yardımcısı Lütfi Öztürk ile bir araya gelen TÜRSAB Batı Antalya Bölge Yönetimi , 31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan dünyanın en büyük ve en önemli Turizm ve Seyahat fuarlarından biri olan EMİTT’de Kaş Bölgesi’nin kuracağı ve tanıtım yapacağı standa destek verilmesini kararlaştırıldı.
Üyelerin sorunlarını çözme adına yoğun bir tempo çalışmalarına devam ettiklerini belirten TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı, gündemlerinde EMİTT Turizm fuarı olduğunu söyledi. EMITT turizm fuarının Türkiye'nin en büyük turizm fuarı olduğunu nitelikli iş birliği fırsatlarının yakalanabileceği çok önemli bir platform olduğuna dikkat çeken Başkan Perçin, “Batı Akdeniz Bölgemizin tanıtımı için TÜRSAB Batı Antalya Başkanlığı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her toplantımızı bölgemizin çeşitli noktalarında gerçekleştiriyoruz. Bu kez toplantı adresimiz Kaş oldu. Değerli Kaş Kaymakamımız ve Belediye Başkan Yardımcımız ve Turizm Müdürlüğümüz ile bölge turizmiz için istişarelerde bulunduk. Kendilerini çok teşekkür ediyorum. EMİTT’te Kaş’ın tanıtımı için TÜRSAB olarak yardımcı olacağımızı ve 2018 sonunda yayına başlayan TÜRSAB TV’nin de bu tanıtımda yer alacağının sözünü vermek istiyorum” dedi.
Halil ÖNCÜ-KAŞ

Yorum yap