Çarşamba, 19 Haziran 2019
ATAY USLU:

ATAY USLU: "MİLLETİMİZDEN ALDIĞIMIZ ENERJİYİ DOĞRU VE VERİMLİ KULLANACAĞIZ"

Ak Parti Antalya Milletvekili, TBMM Akdeniz-Pa Asamblesi Başkanı ve Ak Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Atay USLU 11-18 Ocak Enerji Tasarrufu Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Başkanı Antalya Milletvekili Atay Uslu mesajında şunları ifade etti:
“Enerji verimliliği politikaları, bir taraftan ekonomik büyüme ve sosyal kalkınma hedefleri ile doğrudan ilişkili olması diğer taraftan ise dünyamızın temiz kalmasındaki kilit rolü nedeniyle önem arz etmektedir.
Enerji arz güvenliğinin sağlanması, dışa bağımlılık risklerinin azaltılması, çevrenin korunması, enerji tasarrufu ve verimliliği 2023 yılı ulusal hedeflerimizin ve enerji politikalarımızın en önemli bileşenleridir.
Çocuklara güzel bir gelecek bırakmak için enerji ve enerji kaynaklarında israf yapılmaması, sınırlı enerji kaynaklarının dikkatli kullanımının yanı sıra, binalarda ısı yalıtımına özen göstermemiz, hem aile hem de ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.
Milletimizden aldığımız enerjiyi doğru ve verimli kullanarak Çocuklarımızın emaneti olarak gördüğümüz medeniyet bayrağımızı daha yükseklere dikeceğiz...
Enerjimizi verimli kullanacağız.
Durmadan Yola Devam Edeceğiz...”

Yorum yap