Çarşamba, 19 Haziran 2019
Mustafa Kemal Okulları eğitmenleri yeni yılı güzel dilekleri ile karşıladı

Mustafa Kemal Okulları eğitmenleri yeni yılı güzel dilekleri ile karşıladı

Yeniliklerle, etkinliklerle ve başarılar ile dolu dolu geçen bir yılın daha geride bırakılması ve yeni umutlar ile gelen 2019, bu sene de yine şık bir yılbaşı resepsiyonu ile Mustafa Kemal Okulları öğretmenleri ve yöneticileri tarafından coşku ile kutlandı.


Dolu dolu geçen bir yılı daha geride bırakmak ve yeni yılı güzel dilekler ile karşılamak amacıyla Mustafa Kemal Okulları bünyesinde bulunduran Maarif Eğitim Kurumları, öğretmenlerinin yeni yılını etkinliklerle dolu şık bir yılbaşı resepsiyonu ile kutladı.

30 Aralık Cumartesi günü, saat 18.30’da Konyaaltı Mustafa Kemal Okulları kampüsünde başlayan yılbaşı resepsiyonu, çeşitli gösteriler, sürprizler ve müzikli eğlence ile devam etti.
201 yılı eğitim öğretim döneminde birçok başarıya imza atan Mustafa Kemal Okulları, yöneticileri ve öğretmenleri, yeni yılda da birçok başarıya imza atacaklarını garanti ederek 2019’un herkes için güzel bir yıl olmasını diledi.
Yılbaşı çekilişleri ve fotoğraf çekimleri de yapılan etkinlik, yöneticilerin ve öğretmenlerin yeni yıl dileklerini iletmeleri ile son buldu.

Yorum yap