Çarşamba, 26 Haziran 2019
“GİYMİYORSAN GİYDİR, PAYLAŞMAK GÜZELDİR”

“GİYMİYORSAN GİYDİR, PAYLAŞMAK GÜZELDİR”

Kemer’de başlattıkları sosyal destek projesine Almanya’dan ses geldi.

“GİYMİYORSAN GİYDİR, PAYLAŞMAK GÜZELDİR”

Almanya’dan kamp için Kemer’e gelen gurbetçi futbolcular, Oflaz Kemer Kartalları Spor Kulübü’nün Kemer’de başlattığı “Giymiyorsan giydir, paylaşmak güzeldir” sosyal projesine destek olarak, yanlarında getirdikleri 40 çift kramponu ihtiyacı olan sporcular ile paylaştı.
Almanya Milli Takımları Dortmund Bölge Karması Teknik Direktörü, Almanya Dortmund Kartalları Genel Direktörü ve Antrenörü olan Evren Cebeci ile birlikte kampa giren gurbetçi futbolcular, getirdikleri kramponları Oflaz Kemer Kartalları Spor Kulübü Başkanı Ozan Güven’e verdi.
Almanya’dan sesimizi duydular, projeye destek oldular!
Oflaz Kemer Kartalları Spor Kulübü Başkanı Ozan Güven yaptığı açıklamasında, projeye destek olan Evren Cebeci ve genç futbolcularını teşekkürlerini iletirken “Giymiyorsan giydir, paylaşmak güzeldir” Ana sloganımız bu. Çocuklarımız gelişme çağında oldukları için her yıl büyümeleri sonrası kısa sürede giydikleri kramponlarda daha eskimeden küçük olarak kalıyor. Buradaki amacımız sporcu çocuklarımızın kulanmış olduğu kramponlar evlerde kullanılmadan yeni bir şekilde duruyor. Çocuklarımıza velilerimize bu konuda bilgiler verdik. Evde bu kramponlar duracağına ihtiyaç sahibi sporcu çocuklarımız ile buluşsun istedik. Kemer’de bunu uyguladık ve çok güzel geri dönüşler aldık. Almanya’dan kamp için gelen Evren Cebeci Hocamız ve sporcularımız da getirdikleri 40 çift kramponu bu sosyal etkinlik projemiz kapsamında Kemerli sporcu çocuklarımız ile buluşturdular. İhtiyaç sahibi sporcularımıza kullanmadıkları yeni ve kullanılır kramponları verdiler” dedi.
40 çift kramponu ihtiyacı olan, geleceğin futbolcu adayları Kemerli kardeşlerimize hediye ettik!
“20 kişilik bir kafile ile başta Almanya olmak üzere, Avusturya, KKTC’den gelen gen futbolcu kardeşlerimiz ile Kemer’de kampa geldik. Gelmeden önce de Kemer Oflaz Kartalları Futbol Kulübü’nün sosyal medya üzerinden paylaştığı “Giymiyorsan giydir, paylaşmak güzeldir” sosyal projesini gördük. Bizde bu konuda sporcu kardeşlerimize bilgiler verdik. Onlarda bu konuya canı gönülden destek verdiler. Almanya ve Avusturya’dan getirdiğimiz 40 çift kramponu ihtiyacı olan, geleceğin futbolcu adayları Kemerli kardeşlerimize hediye ettik. Devamı gelecek. Bizde Almanya’dan Giymiyorsan giydir, paylaşmak güzeldir diyoruz. Güle güle kullansınlar” diye konuştu.
Halil ÖNCÜ-KEMER

Yorum yap