Cuma, 21 Haziran 2019
Alanyaspor Göynük'te Öğrencilerle Buluştu

Alanyaspor Göynük'te Öğrencilerle Buluştu

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu konferans salonunda öğrencilerle buluştu.

Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk'ün davetiyle Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesine gelen Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulunda öğrencilerle sohbet etti. Konferans salonunda Göynük Ünal Aysal Lisesi ve Göynük Ortaokul öğrencileri ile beraber yaklaşık 300 kişi hazır bulundu.
    Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk "Spor önemli bir meslek haline gelmektedir. İlimizin Süper Lig düzeyinde iki tane temsilcisi var. İlçelerde öncelikle ilimizin takımlarının seyircilerini arttırabilmek için bu tarz organizasyonlara önem vermek gerekir. Bugün üniversite öğrencileri ile beraber Göynük Ünal Aysal Anadolu Lisesi ve Göynük Ortaokul öğrencileri de aramızdadır. Davetimizi kırmayarak bugün aramızda olan Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'na teşekkür ediyoruz" dedi.
    Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu "Daha önce de Kahraman hocamın daveti ile Bucak ilçesinde öğrencilerle buluşmuştuk. Alanyaspor ilimizin önemli bir markası haline geliyor. Özellikle turizm istihdamı için şehrin Süper Ligde iki takımının bulunması diğer ülkelerden de kamp için seçimlerin ilimizde olmasına katkı sağlıyor." dedi.
  Konferans salonunda özellikle Göynük Ortaokul öğrencileri sordukları sorular ile Alanyaspor ve futbol ile ne kadar ilgilendiklerini ortaya koydu. Konferans sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekilirken güzel sorular soran ortaokul öğrencileri ayrı poz çekildi.

Yorum yap