Cuma, 6 Aralık 2019

Turistlerin Tekirova aşkı

16 kişilik Rus turist grubu, 16. kez Tekirova Beldesi´ne geldi. Her defasında Phaselis Rose Otel´de konaklayan turistleri ziyaret eden Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras, turistlere çiçek ve hediyeler verdi.

16 kez Tekirova´ya gelerek Phaselis Rose Otel´de kalan Moskovalı turistlere ´Hemşehrilerimiz´ diye hitap eden Üras, her defasında tatil için Tekirova´yı tercih ettikleri için kendilerine teşekkür etti. Kendisinin de 3 defa Moskova´ya gittiğini dile getiren Üras ,´Sizlerle birlikte olmaktan ve tanışmaktan büyük mutluluk duydum. Hepiniz bizim hemşehrimizsiniz. Birçok defa Tekirova´ya gelerek yöremiz hakkında fikir sahibi de oldunuz. Eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum´ dedi.
Başkan Üras´a kendilerini ziyaret ettiği için teşekkür eden turistler de Tekirova´yı ve Phaselis Rose Otel´i çok sevdiklerini söylediler. Her gelişlerinde Tekirova´yı daha güzel ve daha gelişmiş bulduklarını ifade eden turistler, tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra yöre insanını da çok sevdiklerini, ayrıca Moskova´da Phaselis Rose Fan Kulübü kurduklarını dile getirdiler.
Phaselis Rose Genel Müdürü Can Conker de bir aile gibi olduklarını belirterek, ´Bir ay içerisinde 2-3 defa geldikleri bile oluyor. Aramızda çok güçlü bir iletişim var´ dedi.

Yorum yap