Cuma, 21 Haziran 2019
Aşçı Adaylarından Antalyaspor'a Ziyaret

Aşçı Adaylarından Antalyaspor'a Ziyaret

Akdeniz Üniveritesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu öğrencileri Antalyaspor tesislerini ziyaret etti.

Göynük mutfak Sanatları meslek Yüksekokulu İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk "Kemer ilçesinin tek meslek yüksekokulu olan Göynük Mutfak Sanatları Meslek yüksekokulu olarak bugün bölgemizin Süper lig temsilcisi olan Antalyaspor tesislerine ziyarette bulunuyoruz. Bu sene Antalyasporumuz aldığı başarılı sonuçlarla gururumuzu okşuyor. Ülkenin dört bir yanından gelen öğrencilerimizle beraber Antalyaspor sevgisini de aşılamak için geleceğin aşçı adaylarını bugün tesislere getirdik. İlerleyen haftalarda göynük de okuyan öğrenciler ve Antalyaspor işbirliği içinde projeer sunacağız" dedi.
Ziyaret esnasında İdari Menejer Süleyman Nafiz Tekgül ve basın sorumlusu Melis Köse de üniversiteli öğrencilerin ziyaretlerinden çok memnun kaldıklarını söyleyerek sosyal sorumluluk projelerinde işbirliği yapmaya çok sevineceklerini söylediler.
Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu aşçılık ve ikram hizmetleri öğrencileri ise ilerleyen haftalarda maçlarda da Antalyasporu desteklemek istediklerini söylediler.
Ziyaretin sonunda Antalyaspor İdari Menejeri Süleyman Nafiz Tekgül Antalyaspor bayrağını öğrencilere armağan etti.

Yorum yap