Çarşamba, 23 Ocak 2019
Oğuzhan Uğur’dan muhteşem konser

Oğuzhan Uğur’dan muhteşem konser

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 1. Şarampol Şenlikleri ikinci gününde de yoğun ilgi gördü. Birbirinden farklı etkinliklerin yer aldığı şenlikte sevilen sanatçı Oğuzhan Uğur Antalyalı hayranlarına muhteşem bir konser verdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Efsane Geri Dönüyor’ sloganıyla yeniden düzenleyerek cazibe merkezine dönüştürdüğü Şarampol Caddesi Şenlikleri’nin ikinci günü de birbirinden güzel ve çeşitli etkinliklere sahipliği yaptı. Gündüz saatlerinde başlayan etkinlikler gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. 7’den 70’e herkesi kucaklayan şenlikte ikinci gün dolu dolu geçti. Canlı sahne performansıyla Onur Nugay ve ekibi sevenleriyle buluştu. Güncel ve nostalji şarkıların söylendiği konser de izleyenler müziğe doydu.
Transformers karakterlerine yoğun ilgi
Şenlik kapsamında çocuklar için Transformers film karakterleri getirildi. Transformers Korteji ve eğlenceli Flash Mop etkinliği ile çocuklar sevdikleri film karakterlerini yakından gördü. Antalyalılar bol bol fotoğraf çektirdi. Son yıllar da özellikle gençlerin ilgiyle takip ettiği DJ’ler de canlı müzik performanslarıyla şenlikte yerini aldı. Sevilen şarkıları binlerce kişi hep bir ağızdan söyledi.
Oğuzhan Uğur’dan Muhteşem Konser
Aleyna Tilki konseri ile başlayan şenlikler oyunculuğunun ardından müzisyen yönüyle de gençlerin ilgi odağı olan Oğuzhan Uğur konseri ile devam etti. Şenliklerin ikinci gününde Antalyalı müzikseverlerle bir araya gelen Oğuzhan Uğur’u Antalyalı hayranları yalnız bırakmadı. Kimisi de etkinlikleri ve konseri evlerinin balkonundan izledi.
Hep bir ağızdan söylendi
Şarkıları ve Youtube üzerinden çektiği videolarla milyonluk hayran kitlesine ulaşan, şarkıcı-youtuber Oğuzhan Uğur, verdiği muhteşem konserle geceye damga vurdu. Büyükten küçüğe herkesin eğlendiği şenlikte Oğuzhan Uğur’un parçalarını Antalyalılar hep bir ağızdan söyledi. Telefon ışıklarıyla Oğuzhan Uğur’a eşlik eden Antalyalılar unutulmaz bir gece yaşadı.
Uğur caddeyi çok beğendi
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünü mezunu olan ünlü sanatçı sevenlerine Antalya anılarını paylaştı. Oğuzhan Uğur, “Şu an çok şaşkınım. Şarampolü böyle görmek çok güzel. Benim zamanımda buralara girilemezdi. Harika olmuş. Muhteşem olmuş. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Yorum yap