Çarşamba, 23 Ocak 2019
MİTİNG GİBİ CANLI YAYIN

MİTİNG GİBİ CANLI YAYIN

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin katılımıyla Muratpaşa Kent Meydanı’ndan yayınlanan Halk Arenası’nda “Bizim demokrasimizin ergonomisi bozuldu. Bir fizik öğretmenimizin, Sayın Muharrem İnce’nin önderliğinde demokrasimizin ergonomisini düzelteceğiz” dedi.

‘Demokrasimizin ergonomisini düzelteceğiz’
CHP Cumhurbaşkanı adayı İnce, Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu ve Halk TV’den canlı yayınlanan ‘Halk Arenası’ programına konuk oldu. Muratpaşa Kent Meydanı’ndan canlı yayınlanan programı yaklaşık 20 bin kişi meydandan izledi.

MİTİNG GİBİ CANLI YAYIN
Programdan saatler önce meydan hınca hınç dolarken Türk bayrakları, Atatürk posterleri ve dövizleriyle Antalyalılar, büyük bir coşkuyla İnce’yi karşıladı.
Programın başlamasına dakikalar kala Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’la birlikte meydana gelen İnce, eşi Ülkü İnce’yle Antalyalıları selamladı. İnce, “Rize’den, Hakkari’den, Trabzon’dan, Edirne’den size selam getirdim” diyerek Antalyalılarının coşkusunu karşılıksız bırakmadı.
İnce’nin ardından Başkan Uysal, meydanı dolduranları selamladı. Başkan Uysal, şunları söyledi:
“Bizim demokrasimizin ergonomisi bozuldu Bir fizik öğretmenimizin, Sayın Muharrem İnce’nin önderliğinde demokrasimizin ergonomisini düzelteceğiz. Kendisine ‘Hoş geldiniz, sefa geldiniz’ diyorum. Antalya’mıza, Muratpaşa’mıza ikinci kez gelişinde, daha büyük bir coşkuyla, cumhurbaşkanı olarak karşılayacağımıza inanıyorum. Yolu açık olsun diyorum.”

Yorum yap