Çarşamba, 23 Ocak 2019
ATAY USLU'DAN GENÇLERE

ATAY USLU'DAN GENÇLERE "BÜYÜK HAYALLER KURUN" TAVSİYESİ

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Ankara’da Antalyalı öğrenciler ile buluşmaya devam ediyor. Bu kez Atay Uslu’nun konukları Kumluca Havva-Sedat Atilla Avcıoğlu Fen Lisesi öğrencileri oldu.

Havva-Sedat Atilla Avcıoğlu Fen Lisesi öğrencilerini ilk olarak TBMM’de misafir eden Atay Uslu, öğrencilere TBMM’yi gezdirerek meclis hakkında bilgiler verdi. Ardından Millet Camisinde gençlerle Cuma namazı kılan Antalya Milletvekili Atay Uslu, öğrencilerle gezileri boyunca eşlik etti.


TÜRKİYE'Yİ SEVİYORUZ, ANTALYA'YI SEVİYORUZ

Atay Uslu Kumluca Avcıoğlu Fen Lisesi Öğrencilerinin Ankara'da misafir etmekten onur duyduğunu ifade ederek; "Gençler büyük hayaller kurun. İçinde özgürlük barış, sevgi dostluk, irfan ve erdem olsun. Birlikte heyacanımızla ve hayallerimizle Büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasına devam edelim." Tavsiyesinde bulundu.
Milletvekili Atay Uslu sohbetin devamında "Çok çalışacağız, yaptığımız işte en başarılısı olacağız. Sizlere, Gençlerimize güveniyoruz. Sizler medeniyet bayrağımızı daha yükseğe taşıyacaksınız. Ülkemizi seviyoruz. Antalya'yı Seviyoruz. " diyerek gençlikle ilgili duygu ve düşüncelerini onlarla paylaştı.

Öğrenciler de bir abi ve bir milletvekili olarak Atay Uslu'nun hem TBMM’de Antalyalı öğrencileri, gençleri misafir ettiğini ve tecrübelerini paylaştığını hem de Antalya'da gençlere sürekli yakın ilgi gösterdiğini, sürekli bölgede olduğunu ve bölge için projeler yürüttüğünü ifade ederek teşekkürlerini ilettiler.

Yorum yap