Cuma, 21 Haziran 2019
Günlerden Endodonti

Günlerden Endodonti

Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Antalya Diş Hekimleri Odası iş birliğiyle düzenlenen ‘EndoDay - Günlerden Endodonti’ isimli bilimsel etkinlik Üniversite Kampüsü içerisindeki Olbia Salonu’nda gerçekleştirildi.

Öğretim elemanları, diş hekimleri ve çok sayıda öğrencinin dinleyici olarak katıldığı etkinliğe konuşmacı olarak Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kürşat Er, Antalya Diş Hekimleri Odası Başkanı Dr. Gassan Yücel, Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal Çalışkan, Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Davut Çelik, Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alper Kuştarcı katıldı.

Etkinliği değerlendiren Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kürşat Er, ‘Antalya Diş Hekimleri Odası ile birlikte ikincisini gerçekleştirdiğimiz, alanımızla ilgili güncel bilgileri meslektaşlarımızla ve öğrencilerimizle paylaştığımız bilimsel etkinlik çok verimli geçti. Diğer üniversitelerden gelen konuşmacılarımız da çok değerli sunumlar yaparak bilgi ve birikimlerini bizimle paylaştılar. Teorik bilgiler dışında bir atölye uygulaması da yaptığımız bilimsel etkinliğimizi önümüzdeki yıllarda da tekrarlayarak gelenekselleştirmeyi planlıyoruz. Başta Oda Başkanımız Dr. Gassan Yücel ve ekibi olmak üzere etkinliğe katkı sağlayan tüm meslektaşlarıma ve katılımcılara çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

Yorum yap