Çarşamba, 26 Haziran 2019

"ANTALYA’YI 21. YÜZYILIN ŞEHRİ YAPACAĞIZ"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’nın Emrinde 10 Yıldır Birlikte, 10. Yıl Lansmanında; Antalya'ya kazandırdığı ve kazandıracağı projeleri anlattı.

Antalya Anfaş EXPO Center’da gerçekleştirilen onuncu yıl lansmanına Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Ak Partili Belediye Başkanları, protokol üyeleri, oda başkanları, sivil toplum örgütleri, Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatı Başkan ve Üyeleri, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyelerinin de katıldığı lansmanda, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel kente kazandırdığı ve kazandıracağı projeleri anlatarak, Antalya’ yı 21. yüzyılın şehri yapacağız dedi.
Antalya'da 10 yılda gerçekleştirdiğimiz tarihi dönüşümü, nereden nereye geldiğimizi rakamlarla anlatmaya gayret ettik diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel; “Antalyalıların yaşamına nasıl dokunduğumuzu onların ağzından sizlere dinlettik, izlettik. Biz hep birlikte Antalya’yız. Türkiye Güzel, Antalya Çok Güzel” dedi.
Aksu Belediyesi Basın Servisi

Yorum yap