Çarşamba, 26 Haziran 2019
BAŞKAN ŞAHİN’E ANLAMLI PLAKET

BAŞKAN ŞAHİN’E ANLAMLI PLAKET

Eğitim konusunda hassas davranan ve öğrencilere ayrı önem veren Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e bu davranışından dolayı bir plaket de anasınıfından geldi. İlçede eğitim veren Melek Mustafa Hamursuz Anaokulu 23 Nisan sonrasında da coşkuyu devam ettirmek için düzenlediği programda Başkan Şahin’e teşekkür plaketi sundu.

Minik öğrencilerin gösteri yaptığı, resim sergisinin açılışının yapıldığı programa Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, eşi Ümmü Şahin, Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen de katıldı. Melek Mustafa Hamursuz Anaokulu'nun 23 Nisan coşkusunu devam ettirmek için düzenlemiş olduğu etkinlik renkli gösterilere sahne oldu.
Okul Müdürü Elif Yıldırım 23 Nisan gibi bayramların birlikteliğin temelleri olduğunu ifade ederek, “Gelecek çocuklarımızın varlığıyla var olacak. Bize eğitim konusunda desteklerini esirgemeyen, başarılarımıza güç katan, eğitimde arkanızda her zaman ben varım diyen belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Desteklerinden dolayı Başkan Şahin’e plaket veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen, “2 gün önce 98. yıldönümünü kutladığımız Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Her türlü programımıza katılan, okullarımıza desteğini esirgemeyen belediye başkanımıza ve hayırseverimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Başarının birlikte çalışarak yakalandığını dile getiren Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ise “Eğitimde hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. Birlikte çalışırsak Aksu’da yapamayacağımız şey yok. İlçede hizmetlerimiz artarak devam ediyor. Hizmetleri yaparken çocuklarımıza sahip çıkmazsak olmaz. Biz üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Şahin konuşmasının ardından okula destek veren hayırsever Emine Ataoğlu’na plaket taktim etti.

Yorum yap