Çarşamba, 26 Haziran 2019
CHP'li kadınlardan Başkan Gül'e teşekkür

CHP'li kadınlardan Başkan Gül'e teşekkür

Kemer Belediyesi'nin desteğiyle CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Kadın Kolları Başkanları Eşgüdüm Kurulu Toplantısı'na katılan kadınlar, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ü ziyaret ederek katkısı için teşekkür ettiler.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta sonu Göynük Mirage Park Resort Hotel'de gerçekleştirilen İl Kadın Kolları Başkanları Eşgüdüm Toplantısı'na katılan kadınlar, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ü makamında ziyaret ettiler. CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse'nin başkanlığındaki heyet, toplantılarına destek ve katkılarından dolayı Başkan Gül'e ve Kemer Belediyesi'ne teşekkür ettiler.
GÜL: GÖNÜLLÜ ELÇİLERİMİZ OLACAKLAR
Ziyarette konuşan Başkan Mustafa Gül, "Kemer’in çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Çünkü ilçemize 81 ilden buraya elçiler geldi. Memleketlerine döndüklerinde Kemerimizi anlatacaklar. Gönüllü turizm elçilerimiz olacaklar. Hani iyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş derler, doktorlarımız buraya geldiler. Biz buradaki ev sahipliğimizi, misafirperverliğimizi göstermeye çalıştık.  İnşallah onları tekrar Kemer’de görmek istiyoruz” dedi.
 
KÖSE: NEŞE GÜL ÖRNEK OLDU
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ise " Kemer'de 81 İl örgütünün kendisini ifade edebileceği çok güzel bir ortam oluşturuldu. . Bu beni çok mutlu etti. Buradan çıkacak dalga dalga yayılacak bir umut, bir ışık 2019 seçimlerine yön verecek. Bu anlamda ben sevgili belediye başkanımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Burada gerçekten çok ciddi sosyal belediyecilik çalışmaları  yaptığını gördüm. Başkanımızın eşi Neşe hanım da kadına yönelik şiddete gerçekten var gücüyle karşı çıkmış ve burada kadın mücadelesini büyüten bir arkadaşımız.. Bu da bizi mutlu ediyor. Burada, kadına ve çocuğa taciz ve şiddete yüksek sesle karşı çıkan ve bu konuda çok hassas olan bir başkan eşinin olması da bizim mücadelemizi ayrıca büyütecektir" şeklinde konuştu.

Yorum yap