Cuma, 19 Nisan 2019
İMO ANTALYA ŞUBE ÜYE TOPLANTISI YAPILDI

İMO ANTALYA ŞUBE ÜYE TOPLANTISI YAPILDI

16. Dönem Yönetim Kurulu ile tanışma, "Oda`dan Ne Bekliyorum?" konulu serbest kürsü üye toplantısı ve devamında kokteyl etkinliği üyelerin geniş katılımıyla gerçekleştirildi.

İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa BALCI`nın açılışını ve yürütücülüğünü yaptığı gecede, Oda Merkezinin 46. Dönem Genel Kurulunda Antalya Şube Delegasyonunun çalışmaları hakkında üyeleri bilgilendirdi. 16. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri sıra ile söz alarak kendilerini tanıttılar.

Mesleğe yeni adım atan genç üyelere baret ve rozetleri verildi.

Ayrıca 06 -30 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Sta4CAD Kursuna katılan üyelere katılım belgeleri kurs eğitmeni Coşkun ÖZDEN tarafından verildi. Sta4CAD kurs eğitmeni Coşkun ÖZDEN`e de teşekkür belgesi takdim edildi.

Toplantıya katılan üyeler, serbest kürsü bölümünde meslek ve meslektaş sorunları ile ilgili görüş ve düşüncelerini anlattılar, Oda`dan beklentilerini dile getirme fırsatı buldular.

15. Dönem Yönetim Kurulunda Yönetim Kurulu Sekreter Üye olarak görev alan Ahmet EVCİ`ye, vermiş olduğu değerli katkılarından dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa BALCI tarafından plaket verildi.

16. Dönem Yönetim Kurulu ile üyelerin buluştuğu toplantı ve kokteyl samimi bir havada, birlik ve beraberlik içinde tamamlandı.

Yorum yap