Cuma, 19 Nisan 2019
Bosch’un en büyük tüketici deneyim alanlı Yetkili Satıcısı Antalya’da açıldı.

Bosch’un en büyük tüketici deneyim alanlı Yetkili Satıcısı Antalya’da açıldı.

640 metrekare üzerine kurulu 2 katlı mağaza, geniş deneyim alanlarıyla Antalya’lı tüketicileri Bosch ürünleriyle buluşturmaya başladı.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla yaşamımızı kolaylaştıran ürünler sunan Bosch Ev Aletleri, beyaz eşya ürünlerini müşterileriyle buluşturduğu bayii ağını genişletmeyi sürdürüyor. Son olarak Bosch Antalya bayisi Merve Ticaret’e ait mağaza açılarak Antalya’lı tüketicileri Bosch ürünleriyle buluşturmaya başladı. Mağaza, ziyaretçilere Bosch ürünlerini deneyimleme olanağı veriyor. Örneğin; fırın, ocak, davlumvaz ve küçük ev aletleriyle canlı mutfak alanında misafirlerini ağırlarken, mağazada sergilenen Home Connect teknolojili ürünlerin uzaktan kontrol fonksiyonları da müşteriler tarafından keşfedilebiliyor. Teknolojiyi deneyim alanlarında buluşturan Bocsh’un Antalya’daki yeni mağazası, alışılagelmiş alışveriş yöntemlerinden farklı dekorasyonu ve sunduğu hizmetlerle sektöre yeni bir soluk kazandırıyor.
6 Nisan tarihinde gerçekleşen açılış törenine, Bosch Satış Direktörü İhsan Kara, BSH Türkiye CEO’su Gökhan Sığın ve Sn. Ronald Grunberg katıldılar. Merve Ticaret’in sahibi Hasan Zorlu ve oğlu Mehmet Zorlu; 640 metrekare alanıyla en büyük tüketici deneyim alanına sahip Bosch mağazasını açmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Hedefimiz, en yenilikçi mağazacılık anlayışıyla, en iyi hizmet ilkesiyle, donanımlı ve güler yüzlü kadrolar oluşturarak, Bosch tüketicilerinin beklentilerine cevap vermek. Bosch markasının üstün kaliteli ürünlerini, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve tecrübemizle birleştirerek fark yaratacak bir mağazacılık anlayışını ortaya koyacağız” dedi.
Bosch Ev Aletleri, daha fazla noktada müşterileriyle buluşmaya verdiği öneme paralel olarak yetkili satıcı yatırımlarına ağırlık veriyor. Yetkili Satıcılarıyla marka imajını güçlendirmeyi, bilinilirliğini ve markaya duyulan güveni de arttırmayı hedefleyen Bosch Ev Aletleri, mağazacılık konusunda büyük bir atılıma imza atıyor. Bu doğrultuda 2018 yılında 80 yeni satış noktasının müşteriler ile buluşması planlanıyor.

Yorum yap