Çarşamba, 26 Haziran 2019
“REZERVASYONLARIMIZ ARTARAK DEVAM EDİYOR”

“REZERVASYONLARIMIZ ARTARAK DEVAM EDİYOR”

Kemer’de yer alan Meder Resort Hotel Genel Müdürü Murat Batihan, tatilcilerin Kemer’e yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, rezervasyonların da artarak devam ettiğini söyledi.

Turizm Yazarı Halil Öncü’ye değerlendirmelerde bulunan Batihan, Rus Misafirlrin yoğun olduğu Kemer’e bu yıl Avrupalı misafirn de dönmeye başladığına dikkat çekerek, “ Sezonu Bocce ve Dart Türk Milli takımı ve beraberinde turnuva için Kemer’e gelen 17 Ülke milli takımını ağırlamak suretiyle sezonu açtık. Şu ana kadar gerek Avrupa’dan gerekse de Rusya’dan aldığımız olumlu haberler ile rezervasyonlarımız artarak devam ediyor. Bu da bizi hem memnun hem de motive diyor. Avrupalının yavaş yavaş Türkiye’ye dönüyor olması da bir başka sevindirici gelişme. Gerek Kemer gerekse de ülkemizin diğer destinasyonları olsun bu ivmeyi devam ettirecek diye düşünüyorum”dedi.
Kemer Bölgesinin çok özel bir bölge olduğunu da dile getiren Murat Batihan , “ Kemer bölgemiz çok tercih edilen bir bölge. Özellikle Rus misafirlerimiz bu bölgeye çok yoğun ilgi gösteriyorlar. Rusya’dan bu yıl yaklaşık %70 oranında bir doluluk bekliyoruz. Geri kalan bölümde iç Pazar ve Avrupa pazarı oluşturuyor. Tercih sebebimiz ise Kemer’in başlı başına marka olmasıdır. Buradaki tesislerimiz de gerek turizm adına çok hoş atılımlar da yapılıyor. Çok güzel tesislerimiz açılıyor. Bu sene beklentimiz çok yüksek.Kemer’i tercih edilemesin en büyük sebebi, doğa ve masmavi denizinin buluştuğu nadide bir bölgede yer almasıdır. Kemer’in hem tarih olsun, hem denizi, hem dağları hem de doğal yapısı, tesisleri ile tercih edilen en önemli desteinasyodur” diye konuştu.
Halil ÖNCÜ-KEMER

Yorum yap